Lista elevilor admişi în clasa IX A la Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş, anul 2006, specializarea Matematică-Informatică (114), secţia Română, profil Real, Bilingv Engleză. Elevii sunt sortaţi în ordine alfabetică după coloana Nume.
Nr. | Nume | Şcoala | Localitatea |
---|---|---|---|
1 | Bad Emilia | Gimnaziul „Gheorghe Şincai” | Rîciu |
2 | Bălan Alexandra Diana | Gimnaziul „Europa” | Tîrgu Mureş |
3 | Brad Cristina | Gimnaziul „Liviu Rebreanu” | Tîrgu Mureş |
4 | Bucur Roxana Alexandra | Gimnaziul „Europa” | Tîrgu Mureş |
5 | Corău Diana Elena | Gimnaziul „Liviu Rebreanu” | Tîrgu Mureş |
6 | Deac Diana | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
7 | Dinea Andreea Alexandra | Gimnaziul „Europa” | Tîrgu Mureş |
8 | Dordea Sonia Diana | Gimnaziul de Stat „Romulus Guga” | Tîrgu Mureş |
9 | Flaidar Bianca Lucia | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 | Tîrgu Mureş |
10 | Franc Bianca Codruta Maria | Grup Şcolar Industrial „Vasile Netea” | Deda |
11 | Gliga Sanda Maria | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Bistra Mureşului |
12 | Huza Carmen Alexandra | Gimnaziul „Alexandru Ioan Cuza” | Tîrgu Mureş |
13 | Iosifescu Patricia Ioana | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 | Tîrgu Mureş |
14 | Miron Raul | Gimnaziul „Europa” | Tîrgu Mureş |
15 | Molomfălean Mădălina | Gimnaziul de Stat „Romulus Guga” | Tîrgu Mureş |
16 | Naşca Emilian Radu | Gimnaziul „Liviu Rebreanu” | Tîrgu Mureş |
17 | Neagoe Paul Alexandru | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
18 | Pogăcean Petru Adrian | Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
19 | Popovici Laura Ruxandra | Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
20 | Popoviciu Anda | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 7 | Tîrgu Mureş |
21 | Roşca Silvia Maria | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 7 | Tîrgu Mureş |
22 | Şai Larisa | Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” | Tîrgu Mureş |
23 | Şandor Andreea Alexandra | Gimnaziul de Stat „Romulus Guga” | Tîrgu Mureş |
24 | Sîntean Florin Alexandru | Gimnaziul „Alexandru Ioan Cuza” | Tîrgu Mureş |
25 | Şpiţi Ana Maria | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Lunca Bradului |
26 | Straista Oxana | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
27 | Suciu Dragoş | Gimnaziul de Stat „Romulus Guga” | Tîrgu Mureş |
28 | Turc Iulia Raluca | Gimnaziul „Liviu Rebreanu” | Tîrgu Mureş |
Legendă diagramă Admitere 2006 |
---|
Colegiul Naţional „Unirea” (3) |
Gimnaziul „Europa” (4) |
Gimnaziul „Liviu Rebreanu” (4) |
Gimnaziul de Stat „Romulus Guga” (4) |
Gimnaziul de Stat „Mihai Viteazul” (3) |
Gimnaziul „Alexandru Ioan Cuza” (2) |
Alte şcoli (8) |
M E CMinisterul Educaţiei
Târgu Mureș Colegiul Naţional „Unirea” România