Lista elevilor admişi în clasa IX A la Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş, anul 2005, specializarea Matematică-Informatică (113), secţia Română, profil Real, Bilingv Engleză. Elevii sunt sortaţi în ordine alfabetică după coloana Nume.
Nr. | Nume | Şcoala | Localitatea |
---|---|---|---|
1 | Ciobanu Andreea | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
2 | Costin Maria Alexandra | Gimnaziul de Stat „Romulus Guga” | Tîrgu Mureş |
3 | Cristian Flavia Bianca | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 17 | Tîrgu Mureş |
4 | Cuibuş Camelia | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
5 | Dascăl Florina Maria | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 17 | Tîrgu Mureş |
6 | Dascăl Oana Adina | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 | Tîrgu Mureş |
7 | Gheorghe Anda | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
8 | Gliga Dragoş Ioan | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
9 | Hopîrtean Anca | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
10 | Marc Ştefan Adrian | Şcoala Generală „Constantin Romanu-Vivu” | Sângeorgiu de Mureş |
11 | Mihalache Ioana Cătălina | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 | Tîrgu Mureş |
12 | Moldovan Simona | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 8 | Tîrgu Mureş |
13 | Molonfălean Simona Maria | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 13 | Tîrgu Mureş |
14 | Pop Iulian | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Vătava |
15 | Pop Raluca | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 | Sovata |
16 | Roşu Alin | Gimnaziul de Stat „Romulus Guga” | Tîrgu Mureş |
17 | Sămărtean Alin Daniel | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 17 | Tîrgu Mureş |
18 | Sânpetrean Mihaela | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 8 | Tîrgu Mureş |
19 | Şăulean Răzvan | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
20 | Socol Mihai Bogdan | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
21 | Socol Silviu Daniel | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 7 | Tîrgu Mureş |
22 | Stasisin Antonia Emese | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Bicaz |
23 | Tîrnovan Tanya | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 7 | Tîrgu Mureş |
24 | Traşcă Doina Cristina | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Bistra Mureşului |
25 | Tripon Adrian | Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 16 | Tîrgu Mureş |
26 | Vlaic Laura Diana | Şcoala Generală Clasele I-VIII | Dumbrava |
27 | Vodă Marius Viorel | Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” | Tîrgu Mureş |
28 | Vunvulea Mariana | Colegiul Naţional „Unirea” | Tîrgu Mureş |
Legendă diagramă Admitere 2005 |
---|
Colegiul Naţional „Unirea” (3) |
Gimnaziul de Stat „George Coşbuc” (6) |
Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 17 (3) |
Gimnaziul de Stat „Romulus Guga” (2) |
Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 2 (2) |
Şcoala Generală Clasele I-VIII Nr. 8 (2) |
Alte şcoli (10) |
M E CMinisterul Educaţiei
Târgu Mureș Colegiul Naţional „Unirea” România