sigla

Evenimente Colegiul Naţional „Unirea”

Concursul „Simon Petru” 2017

Rezultatele concursului de matematică „Simon Petru” organizată de Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş în colaborare cu Inspectoratul Şcolar Judeţean Mureş din anul şcolar 2016-2017 (ediţia a XVII-a). Tabelele se pot sorta după coloana Nume sau Loc.

Clasa a V-a

Nr.NumeSecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Borş AlexandruRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”25 I
2Munteanu TudorRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”25 I
3Puşcaş LucaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”23 II
4Varadi StelianRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”20 III
5Morar IuliaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”19 M
6Măluţan AndradaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”19 M
7Rusu AlexandruRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”17 M
8Cernea CezarRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”17 M
9Huza NorisRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”16 M
10Munteanu AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”16 M
11Simon LászlóMaghiarăŞcoala Gimnazială „Europa”16 M
12Căluşer CiprianRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”16 M
13Cioltan ŞtefanRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”15 MS
14Czuczusi EmilRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”15 MS
15Joarză MaraRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ceuşianu” - Reghin14 MS
16Vultur TudorRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”13 MS
17Morari StefanRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”13 MS
18Rad RareşRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”13 MS
19Şipoş PaulRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”12 MS
20Trifan PaulaRomânăŞcoala Gimnazială „Nicolae Bălcescu”12 MS
21Bodó BenceMaghiarăŞcoala Gimnazială „Europa”12 MS
22Lichinţan AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”12 MS
23Neamţu IoanaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”12 MS
24Rusu PaulRomânăŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”12 MS
25Şandor ŞtefanRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”12 MS
26Viţa CristianRomânăColegiul Național „Unirea”11 MS
27Pastor ŞerbanRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”11 MS
28Şoş DariusRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”11 MS
29Nagy AncaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”10 MS
30Toma RalucaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”10 MS
31Toncean OanaRomânăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”10 MS
32Toth SzilárdRomânăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”10 MS
33Costin Paula DenisaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”10 MS
34Pop Traian ValentinRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”9 -
35Racheriu AndradaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”9 -
36Somesan FlaviusRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”9 -
37Stan PaulRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”9 -
38Vîlcan AdrianRomânăColegiul Național „Unirea”9 -
39Dicui Cosmin AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”9 -
40Duicu TudorRomânăColegiul Național „Unirea”9 -
41Pascan Diana MariaRomânăŞcoala Gimnazială „Florea Bogdan” - Reghin9 -
42Zalum AndreiRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”8 -
43Biró CatincaRomânăŞcoala Gimnazială „Nicolae Bălcescu”8 -
44Cioată Ariana MariaRomânăŞcoala Gimnazială „Mirona” - Reghin7 -
45Fabian FlaviusRomânăColegiul Național „Unirea”7 -
46Indreica AntoniaRomânăColegiul Național „Unirea”7 -
47Stan DenisaRomânăŞcoala Gimnazială Nr.1 Ludus7 -
48Anghel MaraRomânăŞcoala Gimnazială „Serafim Duicu”7 -
49Cazacu MălinaRomânăColegiul Național „Unirea”7 -
50Stoica MarcelaRomânăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin6 -
51Turc AlexRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş6 -
52Ghinda Alexandru GeorgeRomânăŞcoala Gimnazială „Augustin Maior” - Reghin6 -
53Sămărtean DenisaRomânăŞcoala Gimnazială „Serafim Duicu”6 -
54Somesan AncaRomânăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”6 -
55Farkas MihneaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”5 -
56Gliga Rares DumitruRomânăŞcoala Gimnazială „Florea Bogdan” - Reghin5 -
57Moldovan Ana IlincaRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”5 -
58Kardos DeliaRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”4 -
59Sand DavidRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut4 -
60Simion Sonia GabrielaRomânăŞcoala Gimnazială „Mirona” - Reghin4 -
61Buţiu Carla DianaRomânăŞcoala Gimnazială „Augustin Maior” - Reghin4 -
62Genovesi VenusiaRomânăColegiul Național „Unirea”4 -
63Hădărig Bogdan AndreiRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut4 -
64Hang David SilvanRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut4 -
65Ogrean Darius DanielRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut3 -
66Sărac MirunaRomânăŞcoala Gimnazială „Serafim Duicu”3 -
67Suciu SoniaRomânăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin3 -
68Suteu IulianRomânăŞcoala Gimnazială „Serafim Duicu”3 -
69Bejan KarinaRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş3 -
70Biblia RobertMaghiarăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin3 -
71Moldovan RianaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut2 -
72Romanti David GrigoreRomânăŞcoala Gimnazială „Florea Bogdan” - Reghin2 -
73Tiţiu Anca AndreeaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut2 -
74Tiţiu IoanaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut2 -
75Varodi AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Florea Bogdan” - Reghin2 -

Clasa a VI-a

Nr.NumeSecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Oltean ElisaRomânăŞcoala Gimnazială „Friedrich Schiller”26 I
2Barta-Zágoni BernadettMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”26 I
3Gorea DenisaRomânăColegiul Naţional „Unirea”24 II
4Horga IoanaRomânăColegiul Naţional „Unirea”17 III
5Nagy ZsuzsaMaghiarăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”17 III
6Ardeleanu AlexRomânăŞcoala Gimnazială „Friedrich Schiller”16 M
7Peţan IoanaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”15 M
8Trif AmaliaRomânăColegiul Naţional „Unirea”14 M
9Nemeş MaraRomânăŞcoala Gimnazială „George Coşbuc”13 MS
10El Sawy OmarRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”13 MS
11Blaga AlexandraRomânăColegiul Naţional „Unirea”12 MS
12Hancu Alexandru AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”12 MS
13Ujfalusi ÁbelMaghiarăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin12 MS
14Vajda PéterMaghiarăŞcoala Gimnazială „Europa”12 MS
15Vlad Andreea RianaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”12 MS
16Réman AttilaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”11 MS
17Florescu AlexandraRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”10 MS
18Hoffman IzabelaRomânăŞcoala Gimnazială „Friedrich Schiller”10 MS
19Hurubă TeodoraRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”10 MS
20Vasiu AndreeaRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”9 -
21Moldovan PetraRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”9 -
22Culda Mira TeodoraRomânăŞcoala Gimnazială „Augustin Maior” – Reghin8 -
23Lascău AlexandraRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş8 -
24Tompea LucaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”8 -
25Béres JánosMaghiarăŞcoala Gimnazială „Traian” - Târnăveni7 -
26Ciurba AndreiRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”7 -
27Dumbrăvean Katai JuliaMaghiarăŞcoala Gimnazială „George Coşbuc”7 -
28Fulop Ovidiu IoanRomânăŞcoala Gimnazială „Augustin Maior” – Reghin7 -
29Mureşan VictorRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”6 -
30Naşca AlexandruRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”6 -
31Nistor ValentinRomânăColegiul Naţional „Unirea”5 -
32Zaharie Andreea MariaRomânăŞcoala Gimnazială „Augustin Maior” – Reghin5 -
33Cerghizan TudorRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”4 -
34Mărginean Maria GiorgianaRomânăŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”4 -
35Oltean IoanaRomânăŞcoala Gimnazială „Friedrich Schiller”4 -
36Bloj Ana NicoletaRomânăColegiul Naţional „Unirea”3 -
37Rusu IoanaRomânăColegiul Naţional „Unirea”3 -
38Grebenis GetaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut2 -
39Tegla BogdanRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut1 -
40Tiţiu ClaudiuRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut1 -
41Atănăsoaie MariaRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ceuşianu” - Reghin1 -
42Costinas DanielRomânăŞcoala Gimnazială „Serafim Duicu”1 -
43Szarics IuliaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut1 -

Clasa a VII-a

Nr.NumeSecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Kacsó Chris SándorRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”24 I
2Cîmpean MaraRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”17 II
3Oprisor MaraRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”16 III
4Bartos TamaraMaghiarăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”15 M
5Kis AnitaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”15 M
6Sipos BogdanRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”13 M
7Stoica NataliaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”12 M
8Benkő SzilárdMaghiarăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin11 MS
9Mora EmmaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”11 MS
10Avram AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”10 MS
11Pop Alexandra MariaRomânăŞcoala Gimnazială - Sîncrai10 MS
12Pop BogdanRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”10 MS
13Toşa DavidRomânăColegiul Național „Unirea”10 MS
14Cindea AnaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”9 -
15Joarză IuliaRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ceuşianu” - Reghin9 -
16Oltean AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”9 -
17Pirlea BiancaRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”9 -
18Trifan PetruRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş9 -
19Vas PéterMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”9 -
20Duca Mara AntoniaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”8 -
21Antal Szilárd LeventeMaghiarăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin7 -
22Ojog AlexandraRomânăŞcoala Gimnazială „Ioan Vlăduţiu” – Luduş7 -
23Vlad AntoniaRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”6 -
24Antal Szabolcs LorándMaghiarăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin5 -
25Bató KatalinMaghiarăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”5 -
26Botica AndradaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut4 -
27Sandru Kara MedeeaRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”4 -
28Tudor MihneaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”4 -
29Guta RazvanRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş2 -
30Tiţiu MonicaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut2 -
31Pop Marc AlexandruMaghiarăLiceul Vocaţional de Artă1 -

Clasa a VIII-a

Nr.NumeSecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Degeu VladRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”18 I
2Borsan AlexandraRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”17 II
3Hategan VladRomânăŞcoala Gimnazială „Ioan Vlăduţiu” – Luduş16 III
4Şamşudean LarisaRomânăColegiul Naţional „Unirea”11 M
5Imre TamásMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”10 M
6Racoţi StelianRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”10 M
7Ciuchina Szabo RalucaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”9 M
8Deé-Lukács GergelyMaghiarăLiceul Vocaţional de Artă5 -
9Nemeş MagdaRomânăColegiul Naţional „Unirea”5 -
10Szilágyi Sándor ZsoltMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”5 -
11Buzan CatalinaRomânăŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”5 -
12Bomba OvidiuRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”4 -
13Moldovan NicolaeRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”4 -
14Onac CristianaRomânăŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”4 -
15Sălăgean BrianaRomânăColegiul Naţional „Unirea”4 -
16Tatar IarinaRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş4 -
17Chelărescu MaraRomânăColegiul Naţional „Unirea”3 -
18Grama Andrei DanielRomânăŞcoala Gimnazială „Florea Bogdan” - Reghin3 -
19Pop SabinaRomânăColegiul Naţional „Unirea”3 -

Clasa a IX-a (Matematică-Informatică)

Nr.NumeSecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Robu RazvanRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”17 I
2Florea CiprianRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”16 II
3Huciu IrisRomânăColegiul Naţional „Unirea”12 III
4Cojocaru VicențiuRomânăColegiul Naţional „Unirea”10 M
5Racheriu NicolaeRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”7 M
6Oprea TerezaRomânăColegiul Naţional „Unirea”6 M
7Kiss Imre DávidMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”5 -
8Fodor Orsolya SzilviaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”4 -
9Mózsa AttilaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”4 -
10Vultur IrinaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”3 -
11Kiss BorbálaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”2 -
12Bentea BogdanRomânăColegiul Naţional „Unirea”2 -
13Dumbravean Kátai DávidMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”2 -
14Jakab EteleMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”2 -
15Oprea FlorinRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”1 -

Clasa a IX-a (Ştiinţe ale Naturii)

Nr.NumeSecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Sonea ŞtefanRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”16 I
2Mărginean TeodoraRomânăColegiul Naţional „Unirea”9 M
3Horga MirunaRomânăColegiul Naţional „Unirea”8 M
4Macovei RalucaRomânăColegiul Naţional „Unirea”7.5 M
5Simedrea MaraRomânăColegiul Naţional „Unirea”6 MS
6Iclănzan SiminaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”5.5 -
7Bota AncuţaRomânăLiceul Teoretic „Gheorghe Marinescu”2 -

Clasa a X-a (Matematică-Informatică)

Nr.NumeSecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Purcar DavidRomânăColegiul Naţional „Unirea”28 I
2Măcean MariusRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”15 II
3Feier TeodoraRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”12 III
4Pețan PaulRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”11 M
5Ferencz DánielMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”11 M
6Tânţ RareşRomânăColegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara6 M
7Burje MariaRomânăColegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara5 -
8Costea AlexandraRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”5 -
9Péntek Balázs ZsoltMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”5 -
10Popa Müller DávidMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”5 -
11Cloţan AndreiRomânăColegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara4 -
12Lobont SilviaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”4 -
13Greab AlexRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”4 -
14Damó FerencMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”3 -
15Rusu CasianRomânăColegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara3 -
16Coman ClaudiuRomânăColegiul Naţional „Unirea”1 -

Clasa a X-a (Ştiinţe ale Naturii)

Nr.NumeSecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Kovács AndreaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”15 I
2Zalányi EszterMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”14 II
3Kis CsengeMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”12 III
4Chiluţi MihaiRomânăColegiul Naţional „Unirea”10 M
5Lazăr BogdanRomânăLiceul Teoretic „Gheorghe Marinescu”10 M
6Sara MirunaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”10 M
7Șărban DenisaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”10 M
8Cioloca IoanaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”8 M
9Pașcanu AncaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”8 M
10Ivácson IngridMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”5 -
11Gáspár OrsolyaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”4 -
12Maiorescu AnemonaRomânăColegiul Naţional „Unirea”2 -
13Nagy ErzsébetMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”2 -

Clasa a XI-a (Matematică-Informatică)

Nr.NumeSecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Blaga BogdanRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”27 I
2Tenie Anda SoranaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”26 II
3Fülöp MártonMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”9 M
4Cotoi AndreeaRomânăColegiul Naţional „Unirea”5 -
5Moldovan RaulRomânăColegiul Naţional „Unirea”3 -
6Ciurba AndreiRomânăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin3 -
7Hilbert DenisRomânăColegiul Naţional „Unirea”2 -
8Nagy AntalMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”2 -
9Szász TamásMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”2 -
10Köllő MagorMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”1.5 -
11Béres Duha CsongorMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”1 -

Clasa a XI-a (Ştiinţe ale Naturii)

Nr.NumeSecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Puskás DávidMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”24 I
2Constantea TeodorRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”21 II
3Szakács ZoltánMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”20 III
4Suciaghi BogdanRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”14 M
5Moldovan CezaraRomânăColegiul Naţional „Unirea”14 M
6Marcu OvidiuRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”12 M
7Șuta GeorgianaRomânăLiceul Tehnologic - Iernut12 M
8Ghira DianaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”11 M
9Băcilă VicențiuRomânăColegiul Naţional „Unirea”10 MS
10Bancoș AlexandraRomânăColegiul Naţional „Unirea”8 MS
11Hădărean EsteraRomânăColegiul Naţional „Unirea”8 MS
12Biriș BrianaRomânăColegiul Naţional „Unirea”6 -
13Ilieș AndreeaRomânăColegiul Naţional „Unirea”6 -
14Vințeler Laura RafaelaRomânăColegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara5 -
15Biris VictoriaRomânăLiceul Tehnologic - Iernut4 -

Clasa a XII-a (Matematică-Informatică)

Nr.NumeSecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Rus RaulRomânăColegiul Tehnic „Andrei Bârseanu” - Târnăveni28 I
2Szabó Ágnes KrisztaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”16 II
3Keresztes Levente AttilaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”15 III
4Stroia VladRomânăColegiul Tehnic „Andrei Bârseanu” - Târnăveni13.5 M
5Harhoi RaduRomânăColegiul Naţional „Unirea”9.5 M
6Tătaru MariusRomânăColegiul Naţional „Unirea”9 M
7Toșa AndreiRomânăColegiul Naţional „Unirea”7.5 MS
8Băjan VladRomânăColegiul Naţional „Unirea”5 -
9Hârșan SabinRomânăColegiul Naţional „Unirea”3 -

Clasa a XII-a (Ştiinţe ale Naturii)

Nr.NumeSecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Tătar CristianRomânăColegiul Naţional „Unirea”15 I
2Mureșan CorinaRomânăColegiul Naţional „Unirea”10 II
3Stângaciu AndreiRomânăColegiul Naţional „Unirea”8 M
4Albu DorisRomânăColegiul Naţional „Unirea”6 M
5Aszalos SzilviaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”5 -
6Doja MirunaRomânăColegiul Naţional „Unirea”5 -
7Tănase BogdanaRomânăColegiul Naţional „Unirea”5 -
8Tătar DianaRomânăLiceul Teoretic „Gheorghe Marinescu”4 -
9Chirteș AndraRomânăColegiul Naţional „Unirea”2 -
10Ciurba AntoniaRomânăColegiul Naţional „Unirea”2 -
11Tătar AndradaRomânăColegiul Naţional „Unirea”1 -
12Tőkés Ruxandra EvelynRomânăColegiul Naţional „Unirea”1-
zip Subiecte şi bareme „Simon Petru” 2017 (408 descărcări)

mecsigla M E N Ministerul Educaţiei Naţionale

facebook Facebook Like Colegiul Naţional „Unirea” Trafic Ranking