sigla

Evenimente Colegiul Naţional „Unirea”

Concursul „Simon Petru” 2017

Rezultatele concursului de matematică „Simon Petru” organizată de Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş în colaborare cu Inspectoratul Şcolar Judeţean Mureş din anul şcolar 2016-2017 (ediţia a XVII-a). Tabelele se pot sorta după coloana Nume sau Loc.

Clasa a V-a

Nr.Nume SecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Anghel MaraRomânăŞcoala Gimnazială „Serafim Duicu”7 -
2Bejan KarinaRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş3 -
3Biblia RobertMaghiarăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin3 -
4Biró CatincaRomânăŞcoala Gimnazială „Nicolae Bălcescu”8 -
5Bodó BenceMaghiarăŞcoala Gimnazială „Europa”12 MS
6Borş AlexandruRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”25 I
7Buţiu Carla DianaRomânăŞcoala Gimnazială „Augustin Maior” - Reghin4 -
8Cazacu MălinaRomânăColegiul Național „Unirea”7 -
9Cernea CezarRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”17 M
10Cioată Ariana MariaRomânăŞcoala Gimnazială „Mirona” - Reghin7 -
11Cioltan ŞtefanRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”15 MS
12Costin Paula DenisaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”10 MS
13Czuczusi EmilRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”15 MS
14Căluşer CiprianRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”16 M
15Dicui Cosmin AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”9 -
16Duicu TudorRomânăColegiul Național „Unirea”9 -
17Fabian FlaviusRomânăColegiul Național „Unirea”7 -
18Farkas MihneaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”5 -
19Genovesi VenusiaRomânăColegiul Național „Unirea”4 -
20Ghinda Alexandru GeorgeRomânăŞcoala Gimnazială „Augustin Maior” - Reghin6 -
21Gliga Rares DumitruRomânăŞcoala Gimnazială „Florea Bogdan” - Reghin5 -
22Hang David SilvanRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut4 -
23Huza NorisRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”16 M
24Hădărig Bogdan AndreiRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut4 -
25Indreica AntoniaRomânăColegiul Național „Unirea”7 -
26Joarză MaraRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ceuşianu” - Reghin14 MS
27Kardos DeliaRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”4 -
28Lichinţan AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”12 MS
29Moldovan Ana IlincaRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”5 -
30Moldovan RianaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut2 -
31Morar IuliaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”19 M
32Morari StefanRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”13 MS
33Munteanu AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”16 M
34Munteanu TudorRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”25 I
35Măluţan AndradaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”19 M
36Nagy AncaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”10 MS
37Neamţu IoanaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”12 MS
38Ogrean Darius DanielRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut3 -
39Pascan Diana MariaRomânăŞcoala Gimnazială „Florea Bogdan” - Reghin9 -
40Pastor ŞerbanRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”11 MS
41Pop Traian ValentinRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”9 -
42Puşcaş LucaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”23 II
43Racheriu AndradaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”9 -
44Rad RareşRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”13 MS
45Romanti David GrigoreRomânăŞcoala Gimnazială „Florea Bogdan” - Reghin2 -
46Rusu AlexandruRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”17 M
47Rusu PaulRomânăŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”12 MS
48Sand DavidRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut4 -
49Simion Sonia GabrielaRomânăŞcoala Gimnazială „Mirona” - Reghin4 -
50Simon LászlóMaghiarăŞcoala Gimnazială „Europa”16 M
51Somesan AncaRomânăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”6 -
52Somesan FlaviusRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”9 -
53Stan DenisaRomânăŞcoala Gimnazială Nr.1 Ludus7 -
54Stan PaulRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”9 -
55Stoica MarcelaRomânăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin6 -
56Suciu SoniaRomânăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin3 -
57Suteu IulianRomânăŞcoala Gimnazială „Serafim Duicu”3 -
58Sămărtean DenisaRomânăŞcoala Gimnazială „Serafim Duicu”6 -
59Sărac MirunaRomânăŞcoala Gimnazială „Serafim Duicu”3 -
60Tiţiu Anca AndreeaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut2 -
61Tiţiu IoanaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut2 -
62Toma RalucaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”10 MS
63Toncean OanaRomânăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”10 MS
64Toth SzilárdRomânăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”10 MS
65Trifan PaulaRomânăŞcoala Gimnazială „Nicolae Bălcescu”12 MS
66Turc AlexRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş6 -
67Varadi StelianRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”20 III
68Varodi AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Florea Bogdan” - Reghin2 -
69Viţa CristianRomânăColegiul Național „Unirea”11 MS
70Vultur TudorRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”13 MS
71Vîlcan AdrianRomânăColegiul Național „Unirea”9 -
72Zalum AndreiRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”8 -
73Şandor ŞtefanRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”12 MS
74Şipoş PaulRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”12 MS
75Şoş DariusRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”11 MS

Clasa a VI-a

Nr.Nume SecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Ardeleanu AlexRomânăŞcoala Gimnazială „Friedrich Schiller”16 M
2Atănăsoaie MariaRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ceuşianu” - Reghin1 -
3Barta-Zágoni BernadettMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”26 I
4Blaga AlexandraRomânăColegiul Naţional „Unirea”12 MS
5Bloj Ana NicoletaRomânăColegiul Naţional „Unirea”3 -
6Béres JánosMaghiarăŞcoala Gimnazială „Traian” - Târnăveni7 -
7Cerghizan TudorRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”4 -
8Ciurba AndreiRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”7 -
9Costinas DanielRomânăŞcoala Gimnazială „Serafim Duicu”1 -
10Culda Mira TeodoraRomânăŞcoala Gimnazială „Augustin Maior” – Reghin8 -
11Dumbrăvean Katai JuliaMaghiarăŞcoala Gimnazială „George Coşbuc”7 -
12El Sawy OmarRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”13 MS
13Florescu AlexandraRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”10 MS
14Fulop Ovidiu IoanRomânăŞcoala Gimnazială „Augustin Maior” – Reghin7 -
15Gorea DenisaRomânăColegiul Naţional „Unirea”24 II
16Grebenis GetaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut2 -
17Hancu Alexandru AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”12 MS
18Hoffman IzabelaRomânăŞcoala Gimnazială „Friedrich Schiller”10 MS
19Horga IoanaRomânăColegiul Naţional „Unirea”17 III
20Hurubă TeodoraRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”10 MS
21Lascău AlexandraRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş8 -
22Moldovan PetraRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”9 -
23Mureşan VictorRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”6 -
24Mărginean Maria GiorgianaRomânăŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”4 -
25Nagy ZsuzsaMaghiarăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”17 III
26Naşca AlexandruRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”6 -
27Nemeş MaraRomânăŞcoala Gimnazială „George Coşbuc”13 MS
28Nistor ValentinRomânăColegiul Naţional „Unirea”5 -
29Oltean ElisaRomânăŞcoala Gimnazială „Friedrich Schiller”26 I
30Oltean IoanaRomânăŞcoala Gimnazială „Friedrich Schiller”4 -
31Peţan IoanaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”15 M
32Rusu IoanaRomânăColegiul Naţional „Unirea”3 -
33Réman AttilaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”11 MS
34Szarics IuliaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut1 -
35Tegla BogdanRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut1 -
36Tiţiu ClaudiuRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut1 -
37Tompea LucaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”8 -
38Trif AmaliaRomânăColegiul Naţional „Unirea”14 M
39Ujfalusi ÁbelMaghiarăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin12 MS
40Vajda PéterMaghiarăŞcoala Gimnazială „Europa”12 MS
41Vasiu AndreeaRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”9 -
42Vlad Andreea RianaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”12 MS
43Zaharie Andreea MariaRomânăŞcoala Gimnazială „Augustin Maior” – Reghin5 -

Clasa a VII-a

Nr.Nume SecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Antal Szabolcs LorándMaghiarăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin5 -
2Antal Szilárd LeventeMaghiarăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin7 -
3Avram AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Europa”10 MS
4Bartos TamaraMaghiarăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”15 M
5Bató KatalinMaghiarăŞcoala Gimnazială „Dr. Bernády György”5 -
6Benkő SzilárdMaghiarăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin11 MS
7Botica AndradaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut4 -
8Cindea AnaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”9 -
9Cîmpean MaraRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”17 II
10Duca Mara AntoniaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”8 -
11Guta RazvanRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş2 -
12Joarză IuliaRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ceuşianu” - Reghin9 -
13Kacsó Chris SándorRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”24 I
14Kis AnitaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”15 M
15Mora EmmaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”11 MS
16Ojog AlexandraRomânăŞcoala Gimnazială „Ioan Vlăduţiu” – Luduş7 -
17Oltean AndreiRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”9 -
18Oprisor MaraRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”16 III
19Pirlea BiancaRomânăŞcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza”9 -
20Pop Alexandra MariaRomânăŞcoala Gimnazială - Sîncrai10 MS
21Pop BogdanRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”10 MS
22Pop Marc AlexandruMaghiarăLiceul Vocaţional de Artă1 -
23Sandru Kara MedeeaRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”4 -
24Sipos BogdanRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”13 M
25Stoica NataliaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”12 M
26Tiţiu MonicaRomânăŞcoala Gimnazială - Iernut2 -
27Toşa DavidRomânăColegiul Național „Unirea”10 MS
28Trifan PetruRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş9 -
29Tudor MihneaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”4 -
30Vas PéterMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”9 -
31Vlad AntoniaRomânăŞcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu”6 -

Clasa a VIII-a

Nr.Nume SecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Bomba OvidiuRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”4 -
2Borsan AlexandraRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”17 II
3Buzan CatalinaRomânăŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”5 -
4Chelărescu MaraRomânăColegiul Naţional „Unirea”3 -
5Ciuchina Szabo RalucaRomânăŞcoala Gimnazială „Dacia”9 M
6Degeu VladRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”18 I
7Deé-Lukács GergelyMaghiarăLiceul Vocaţional de Artă5 -
8Grama Andrei DanielRomânăŞcoala Gimnazială „Florea Bogdan” - Reghin3 -
9Hategan VladRomânăŞcoala Gimnazială „Ioan Vlăduţiu” – Luduş16 III
10Imre TamásMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”10 M
11Moldovan NicolaeRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”4 -
12Nemeş MagdaRomânăColegiul Naţional „Unirea”5 -
13Onac CristianaRomânăŞcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu”4 -
14Pop SabinaRomânăColegiul Naţional „Unirea”3 -
15Racoţi StelianRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”10 M
16Szilágyi Sándor ZsoltMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”5 -
17Sălăgean BrianaRomânăColegiul Naţional „Unirea”4 -
18Tatar IarinaRomânăŞcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş4 -
19Şamşudean LarisaRomânăColegiul Naţional „Unirea”11 M

Clasa a IX-a (Matematică-Informatică)

Nr.Nume SecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Bentea BogdanRomânăColegiul Naţional „Unirea”2 -
2Cojocaru VicențiuRomânăColegiul Naţional „Unirea”10 M
3Dumbravean Kátai DávidMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”2 -
4Florea CiprianRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”16 II
5Fodor Orsolya SzilviaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”4 -
6Huciu IrisRomânăColegiul Naţional „Unirea”12 III
7Jakab EteleMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”2 -
8Kiss BorbálaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”2 -
9Kiss Imre DávidMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”5 -
10Mózsa AttilaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”4 -
11Oprea FlorinRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”1 -
12Oprea TerezaRomânăColegiul Naţional „Unirea”6 M
13Racheriu NicolaeRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”7 M
14Robu RazvanRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”17 I
15Vultur IrinaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”3 -

Clasa a IX-a (Ştiinţe ale Naturii)

Nr.Nume SecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Bota AncuţaRomânăLiceul Teoretic „Gheorghe Marinescu”2 -
2Horga MirunaRomânăColegiul Naţional „Unirea”8 M
3Iclănzan SiminaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”5.5 -
4Macovei RalucaRomânăColegiul Naţional „Unirea”7.5 M
5Mărginean TeodoraRomânăColegiul Naţional „Unirea”9 M
6Simedrea MaraRomânăColegiul Naţional „Unirea”6 MS
7Sonea ŞtefanRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”16 I

Clasa a X-a (Matematică-Informatică)

Nr.Nume SecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Burje MariaRomânăColegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara5 -
2Cloţan AndreiRomânăColegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara4 -
3Coman ClaudiuRomânăColegiul Naţional „Unirea”1 -
4Costea AlexandraRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”5 -
5Damó FerencMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”3 -
6Feier TeodoraRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”12 III
7Ferencz DánielMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”11 M
8Greab AlexRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”4 -
9Lobont SilviaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”4 -
10Măcean MariusRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”15 II
11Pețan PaulRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”11 M
12Popa Müller DávidMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”5 -
13Purcar DavidRomânăColegiul Naţional „Unirea”28 I
14Péntek Balázs ZsoltMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”5 -
15Rusu CasianRomânăColegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara3 -
16Tânţ RareşRomânăColegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara6 M

Clasa a X-a (Ştiinţe ale Naturii)

Nr.Nume SecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Chiluţi MihaiRomânăColegiul Naţional „Unirea”10 M
2Cioloca IoanaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”8 M
3Gáspár OrsolyaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”4 -
4Ivácson IngridMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”5 -
5Kis CsengeMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”12 III
6Kovács AndreaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”15 I
7Lazăr BogdanRomânăLiceul Teoretic „Gheorghe Marinescu”10 M
8Maiorescu AnemonaRomânăColegiul Naţional „Unirea”2 -
9Nagy ErzsébetMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”2 -
10Pașcanu AncaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”8 M
11Sara MirunaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”10 M
12Zalányi EszterMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”14 II
13Șărban DenisaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”10 M

Clasa a XI-a (Matematică-Informatică)

Nr.Nume SecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Blaga BogdanRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”27 I
2Béres Duha CsongorMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”1 -
3Ciurba AndreiRomânăLiceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin3 -
4Cotoi AndreeaRomânăColegiul Naţional „Unirea”5 -
5Fülöp MártonMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”9 M
6Hilbert DenisRomânăColegiul Naţional „Unirea”2 -
7Köllő MagorMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”1.5 -
8Moldovan RaulRomânăColegiul Naţional „Unirea”3 -
9Nagy AntalMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”2 -
10Szász TamásMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”2 -
11Tenie Anda SoranaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”26 II

Clasa a XI-a (Ştiinţe ale Naturii)

Nr.Nume SecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Bancoș AlexandraRomânăColegiul Naţional „Unirea”8 MS
2Biris VictoriaRomânăLiceul Tehnologic - Iernut4 -
3Biriș BrianaRomânăColegiul Naţional „Unirea”6 -
4Băcilă VicențiuRomânăColegiul Naţional „Unirea”10 MS
5Constantea TeodorRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”21 II
6Ghira DianaRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”11 M
7Hădărean EsteraRomânăColegiul Naţional „Unirea”8 MS
8Ilieș AndreeaRomânăColegiul Naţional „Unirea”6 -
9Marcu OvidiuRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”12 M
10Moldovan CezaraRomânăColegiul Naţional „Unirea”14 M
11Puskás DávidMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”24 I
12Suciaghi BogdanRomânăColegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian”14 M
13Szakács ZoltánMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”20 III
14Vințeler Laura RafaelaRomânăColegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara5 -
15Șuta GeorgianaRomânăLiceul Tehnologic - Iernut12 M

Clasa a XII-a (Matematică-Informatică)

Nr.Nume SecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Băjan VladRomânăColegiul Naţional „Unirea”5 -
2Harhoi RaduRomânăColegiul Naţional „Unirea”9.5 M
3Hârșan SabinRomânăColegiul Naţional „Unirea”3 -
4Keresztes Levente AttilaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”15 III
5Rus RaulRomânăColegiul Tehnic „Andrei Bârseanu” - Târnăveni28 I
6Stroia VladRomânăColegiul Tehnic „Andrei Bârseanu” - Târnăveni13.5 M
7Szabó Ágnes KrisztaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”16 II
8Toșa AndreiRomânăColegiul Naţional „Unirea”7.5 MS
9Tătaru MariusRomânăColegiul Naţional „Unirea”9 M

Clasa a XII-a (Ştiinţe ale Naturii)

Nr.Nume SecţiaŞcoalaPuncteLoc
1Albu DorisRomânăColegiul Naţional „Unirea”6 M
2Aszalos SzilviaMaghiarăLiceul Teoretic „Bolyai Farkas”5 -
3Chirteș AndraRomânăColegiul Naţional „Unirea”2 -
4Ciurba AntoniaRomânăColegiul Naţional „Unirea”2 -
5Doja MirunaRomânăColegiul Naţional „Unirea”5 -
6Mureșan CorinaRomânăColegiul Naţional „Unirea”10 II
7Stângaciu AndreiRomânăColegiul Naţional „Unirea”8 M
8Tănase BogdanaRomânăColegiul Naţional „Unirea”5 -
9Tătar AndradaRomânăColegiul Naţional „Unirea”1 -
10Tătar CristianRomânăColegiul Naţional „Unirea”15 I
11Tătar DianaRomânăLiceul Teoretic „Gheorghe Marinescu”4 -
12Tőkés Ruxandra EvelynRomânăColegiul Naţional „Unirea”1-
Descărcare arhivă ZIP: Subiecte şi bareme „Simon Petru” 2017 zip (41 descărcări)

mecsigla M E N Ministerul Educaţiei Naţionale

facebook Facebook Like Colegiul Naţional „Unirea” Trafic Ranking