sigla
Események Unirea Nemzeti Kollégium

Országos Olimpiászok 2012-2013

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2012-2013-as tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A táblázat rendezhető a Név, Osztály, Tantárgy vagy Tanár oszlopok szerint.

Sz.NévOsztályTantárgyHelyTanár
1Seiranian MeriIX. DIskolai sport / SakkRésztvételBakó Aliz Tünde
2Hărşan RalucaVIII. ARomán nyelvRésztvételBândilă Melania
3Pologea RuxandraIX. CKémiaRésztvételChira Cristiana
4Brustur DeliaXI. CKémiaRésztvételCimpoi Stela
5Moldovan Andreea CristinaX. DKémiaRésztvételCimpoi Stela
6Georgescu SabinaIX. AMatematikaEzüstéremComşa Maria Letiţia
7Ciurca TudorX. AInformatikaEzüstéremCsifó László Loránd
8Hărşan RalucaVIII. AVallásRésztvételFlorea Iuliu
9Hilbert DennisVII. AMatematikaRésztvételHecser Enikő Krisztina
10Bonta Vlad ValentinXI. AInformatikaRésztvételMărginean Manuela
11Horea Horea ŞtefanIX. CInformatikaBronzéremMărginean Manuela
12Moldovan AndreiIX. AInformatikaBronzéremMărginean Manuela
13Tolan CristianIX. AInformatikaEzüstéremMărginean Manuela
14Cernat DianaXI. AFöldrajzDícséretMarin Marius Sebastian
15Vultur OanaXI. CNémet nyelvDícséretMatiş Laura
16Corbet-Nits AndreiXI. AAngol nyelvII.Năznean / Costea
17Pop Anca MariaIX. CNémet nyelvRésztvételNăznean Andreea Romana
18Moldovan Roxana SimonaIX. DTörténelemRésztvételPaşca Simion Mihai
19Cîmpeanu Oana MariaXI. ABiológiaRésztvételPogăcean Daniela
20Gherman Anda VeronicaX. CBiológiaRésztvételPogăcean Daniela
21Moldovan Cezara Anca DenisaVII. ABiológiaRésztvételPogăcean Daniela
22Vlasiu FlaviusVI. AFizikaDícséretPop Monica
23Moldovan Diana LaviniaX. ARomán nyelvRésztvételPui Laura Alexandra
24Mazilu Alina AlexandraX. FLogikaRésztvételRad Mihaela Sorina
25Boca Alexandra ŞtefanaX. AFrancia nyelvRésztvételRus Laura
26Lazăr AlinaIX. DFrancia nyelvRésztvételRus Laura
27Mkrtchyan ElenaVIII. AFrancia nyelvRésztvételRus Laura
28Costea Dorina GabrielaXII. DGazdaságtanRésztvételRus Vasile
29Cormoş Adelina MariaXII. ABiológiaRésztvételSuciu Stanca
30Matei AdrianIX. CBiológiaDícséretSuciu Stanca
31Chelărescu Paul ConstantinX. AFöldtudományokRésztvételSuciu / Pop
32Şoptărean Laura MădălinaX. EPszichológiaRésztvételTăban Claudia
33Văsieşiu VictorVI. AIskolai sport / SakkRésztvételTudose Virgiliu
34Morar AndreeaX. ELatin nyelvKülönleges díjZidărescu Ioana
35Mureşan Corina AdelaVIII. ALatin nyelvKülönleges díjZidărescu Ioana
36Şeulean Andreea CosminaXI. ELatin nyelvII.Zidărescu Ioana

A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása (2012-2013)

Szakok jelmagyarázat 2012-2013
 Matematika-Informatika (12)
 Természettudomány (8)
 Társadalomtudomány (5)
 Filológia (3)
 Gimnázium (8)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia