sigla
Események Unirea Nemzeti Kollégium

Országos Olimpiászok 2010-2011

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2010-2011-es tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A táblázat rendezhető a Név, Osztály, Tantárgy vagy Tanár oszlopok szerint.

Sz.NévOsztályTantárgyHelyTanár
1Széles SzabolcsX. AAngol nyelvRésztvételBaciu-Marinescu / Mureşan
2Fărcaş IonuţX. AIskolai sport / SakkRésztvételBakó Aliz Tünde
3Ilovan Mara ConstantinaVI. ARomán nyelvDícséretBândilă Melania
4Loghin Andreea CarlaVII. ARomán nyelvRésztvételBândilă Melania
5Goia Oltea CălinaX. DFrancia nyelvDícséretBerku Diana
6Ola Diana RuxandraXII. EFrancia nyelvIII.Berku Diana
7Crişan AndradaX. CMatematikaDícséretBlaga Cristinel
8Vultur OanaIX. ANémet nyelvIII. / DícséretBoar Teodora
9Csibi Kriszta ZsuzsánnaV. BMagyar nyelvRésztvételBrandner Judit Emőke
10Băjan IoanaXI. AKémiaDícséretCimpoi Stela
11Cîmpeanu Oana MariaIX. AKémiaDícséretCimpoi Stela
12Berindeie DanielXII. DMatematikaDícséretComşa Maria Letiţia
13Georgescu SabinaVII. AMatematikaRésztvételComşa Maria Letiţia
14Cristescu LiviuX. AInformatikaRésztvételCsifó László Loránd
15Cloanţă Andreea MarilenaIX. CVallásRésztvételFlorea Iuliu
16Pasidea Julia GeorgianaX. EFrancia nyelvDícséretLuca Iulia
17Rad EmanuelIX. AInformatikaBronzéremMărginean Manuela
18Natea Liviu AdrianXI. DFöldrajzKülönleges díjMoldovan Rodica
19Gliga MaximilianXI. CNémet nyelvI.Năznean Andreea Romana
20Chibulcutean DianaXI. ETörténelemRésztvételPaşca Simion Mihai
21Oltean Dragoş IoanXII. FTörténelemDícséretPaşca Simion Mihai
22Corbet-Nits AndreiIX. AFrancia nyelvDícséretPenzeş Maria
23Cîmpeanu Oana MariaIX. ABiológiaDícséretPogăcean Daniela
24Grebenişan Maria AndreeaXII. DBiológiaRésztvételPogăcean Daniela
25Roşianu FlaviaXI. ABiológiaI.Pogăcean Daniela
26Băjan IoanaXI. AFöldtudományokRésztvételPogăcean / Pop
27Moga Maria AlexandraXI. AFöldtudományokRésztvételPogăcean / Pop
28Cernat DianaIX. AFöldrajzIII.Pop Florin
29Gliga Paula MariaX. AFöldrajzRésztvételPop Florin
30Corbet-Nits AndreiIX. AAngol nyelvDícséretPoruţiu / Năznean
31Romonţi MaraXI. DPszichológiaRésztvételRus Vasile
32Cormoş Adelina MariaX. ABiológiaRésztvételSuciu Stanca
33Matei AdrianVII. ABiológiaDícséretSuciu Stanca
34Horea Horea ŞtefanVII. ATudomány ifjak számáraRésztvételSuciu / Lazin
35Boţan MateiXI. CFöldtudományokRésztvételSuciu / Lazin
36Nicoară MădălinaIX. ELatin nyelvDícséretZidărescu Ioana
37Sabău Iulia OanaIX. ELatin nyelvDícséretZidărescu Ioana
38Şeulean Andreea CosminaIX. ELatin nyelvDícséretZidărescu Ioana

A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása (2010-2011)

Szakok jelmagyarázat 2010-2011
 Matematika-Informatika (15)
 Természettudomány (6)
 Társadalomtudomány (5)
 Filológia (6)
 Gimnázium (6)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia