sigla
Események Unirea Nemzeti Kollégium

Országos Olimpiászok 2011-2012

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2011-2012-es tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A táblázat rendezhető a Név, Osztály, Tantárgy vagy Tanár oszlopok szerint.

Sz.NévOsztályTantárgy HelyTanár
1Suciu EusebiuX. EAlkalmazott informatikaRésztvételMărginean Manuela
2Corbet-Nits AndreiX. AAngol nyelvRésztvételPoruţiu / Năznean
3Cimpoieru AndreeaX. CBiológiaRésztvételSuciu Stanca
4Gherman Anda VeronicaIX. CBiológiaRésztvételPogăcean Daniela
5Roşianu FlaviaXII. ABiológiaKülönleges díjPogăcean Daniela
6Văcar Anda ValeriaXI. ABiológiaRésztvételSuciu Stanca
7Pişcu VladIX. AFizikaRésztvételPop Monica
8Cernat DianaX. AFöldrajzRésztvételPop Florin
9Natea Liviu AdrianXII. DFöldrajzRésztvételMoldovan Rodica
10Cîmpeanu Oana MariaX. AFöldtudományokRésztvételPogăcean / Lazin
11Cristescu LiviuXI. AInformatikaBronzéremCsifó László Loránd
12Fărcaş IonuţXI. AInformatikaBronzéremCsifó László Loránd
13Băjan IoanaXII. AKémiaDícséretCimpoi Stela
14Cîmpeanu Oana MariaX. AKémiaDícséretCimpoi Stela
15Morar AndreeaIX. ALatin nyelvDícséretZidărescu Ioana
16Popa BiancaVIII. ALatin nyelvKülönleges díjZidărescu Ioana
17Şeulean Andreea CosminaX. ELatin nyelvKülönleges díjZidărescu Ioana
18Georgescu SabinaVIII. AMatematikaBronzéremComşa Maria Letiţia
19Umbrărescu Cosmin ŞtefanIX. ANémet nyelvII. / DícséretMatiş Laura
20Vultur OanaX. CNémet nyelvDícséretMatiş Laura
21Loghin Andreea CarlaVIII. ARomán nyelvDícséretBândilă Melania
22Moldovan Diana LaviniaIX. ARomán nyelvRésztvételPui Laura Alexandra
23Florea Mădălina LaviniaXII. ETörténelemRésztvételPaşca Simion Mihai
24Moşneag Ioana EmiliaIX. CTörténelemRésztvételLaţa Marioara

A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása (2011-2012)

Szakok jelmagyarázat 2011-2012
 Matematika-Informatika (13)
 Természettudomány (4)
 Társadalomtudomány (1)
 Filológia (3)
 Gimnázium (3)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia