sigla
Események Unirea Nemzeti Kollégium

Országos Olimpiászok 2010-2011

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2010-2011-es tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A táblázat rendezhető a Név, Osztály, Tantárgy vagy Tanár oszlopok szerint.

Sz.NévOsztályTantárgy HelyTanár
1Corbet-Nits AndreiIX. AAngol nyelvDícséretPoruţiu / Năznean
2Széles SzabolcsX. AAngol nyelvRésztvételBaciu-Marinescu / Mureşan
3Cîmpeanu Oana MariaIX. ABiológiaDícséretPogăcean Daniela
4Cormoş Adelina MariaX. ABiológiaRésztvételSuciu Stanca
5Grebenişan Maria AndreeaXII. DBiológiaRésztvételPogăcean Daniela
6Matei AdrianVII. ABiológiaDícséretSuciu Stanca
7Roşianu FlaviaXI. ABiológiaI.Pogăcean Daniela
8Cernat DianaIX. AFöldrajzIII.Pop Florin
9Gliga Paula MariaX. AFöldrajzRésztvételPop Florin
10Natea Liviu AdrianXI. DFöldrajzKülönleges díjMoldovan Rodica
11Băjan IoanaXI. AFöldtudományokRésztvételPogăcean / Pop
12Boţan MateiXI. CFöldtudományokRésztvételSuciu / Lazin
13Moga Maria AlexandraXI. AFöldtudományokRésztvételPogăcean / Pop
14Corbet-Nits AndreiIX. AFrancia nyelvDícséretPenzeş Maria
15Goia Oltea CălinaX. DFrancia nyelvDícséretBerku Diana
16Ola Diana RuxandraXII. EFrancia nyelvIII.Berku Diana
17Pasidea Julia GeorgianaX. EFrancia nyelvDícséretLuca Iulia
18Cristescu LiviuX. AInformatikaRésztvételCsifó László Loránd
19Rad EmanuelIX. AInformatikaBronzéremMărginean Manuela
20Fărcaş IonuţX. AIskolai sport / SakkRésztvételBakó Aliz Tünde
21Băjan IoanaXI. AKémiaDícséretCimpoi Stela
22Cîmpeanu Oana MariaIX. AKémiaDícséretCimpoi Stela
23Nicoară MădălinaIX. ELatin nyelvDícséretZidărescu Ioana
24Sabău Iulia OanaIX. ELatin nyelvDícséretZidărescu Ioana
25Şeulean Andreea CosminaIX. ELatin nyelvDícséretZidărescu Ioana
26Csibi Kriszta ZsuzsánnaV. BMagyar nyelvRésztvételBrandner Judit Emőke
27Berindeie DanielXII. DMatematikaDícséretComşa Maria Letiţia
28Crişan AndradaX. CMatematikaDícséretBlaga Cristinel
29Georgescu SabinaVII. AMatematikaRésztvételComşa Maria Letiţia
30Gliga MaximilianXI. CNémet nyelvI.Năznean Andreea Romana
31Vultur OanaIX. ANémet nyelvIII. / DícséretBoar Teodora
32Romonţi MaraXI. DPszichológiaRésztvételRus Vasile
33Ilovan Mara ConstantinaVI. ARomán nyelvDícséretBândilă Melania
34Loghin Andreea CarlaVII. ARomán nyelvRésztvételBândilă Melania
35Chibulcutean DianaXI. ETörténelemRésztvételPaşca Simion Mihai
36Oltean Dragoş IoanXII. FTörténelemDícséretPaşca Simion Mihai
37Horea Horea ŞtefanVII. ATudomány ifjak számáraRésztvételSuciu / Lazin
38Cloanţă Andreea MarilenaIX. CVallásRésztvételFlorea Iuliu

A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása (2010-2011)

Szakok jelmagyarázat 2010-2011
 Matematika-Informatika (15)
 Természettudomány (6)
 Társadalomtudomány (5)
 Filológia (6)
 Gimnázium (6)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia