sigla
Események Unirea Nemzeti Kollégium

Országos Olimpiászok 2012-2013

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2012-2013-as tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A táblázat rendezhető a Név, Osztály, Tantárgy vagy Tanár oszlopok szerint.

Sz.NévOsztály TantárgyHelyTanár
1Văsieşiu VictorVI. AIskolai sport / SakkRésztvételTudose Virgiliu
2Vlasiu FlaviusVI. AFizikaDícséretPop Monica
3Hilbert DennisVII. AMatematikaRésztvételHecser Enikő Krisztina
4Moldovan Cezara Anca DenisaVII. ABiológiaRésztvételPogăcean Daniela
5Hărşan RalucaVIII. ARomán nyelvRésztvételBândilă Melania
6Hărşan RalucaVIII. AVallásRésztvételFlorea Iuliu
7Mkrtchyan ElenaVIII. AFrancia nyelvRésztvételRus Laura
8Mureşan Corina AdelaVIII. ALatin nyelvKülönleges díjZidărescu Ioana
9Georgescu SabinaIX. AMatematikaEzüstéremComşa Maria Letiţia
10Moldovan AndreiIX. AInformatikaBronzéremMărginean Manuela
11Tolan CristianIX. AInformatikaEzüstéremMărginean Manuela
12Horea Horea ŞtefanIX. CInformatikaBronzéremMărginean Manuela
13Matei AdrianIX. CBiológiaDícséretSuciu Stanca
14Pologea RuxandraIX. CKémiaRésztvételChira Cristiana
15Pop Anca MariaIX. CNémet nyelvRésztvételNăznean Andreea Romana
16Lazăr AlinaIX. DFrancia nyelvRésztvételRus Laura
17Moldovan Roxana SimonaIX. DTörténelemRésztvételPaşca Simion Mihai
18Seiranian MeriIX. DIskolai sport / SakkRésztvételBakó Aliz Tünde
19Boca Alexandra ŞtefanaX. AFrancia nyelvRésztvételRus Laura
20Chelărescu Paul ConstantinX. AFöldtudományokRésztvételSuciu / Pop
21Ciurca TudorX. AInformatikaEzüstéremCsifó László Loránd
22Moldovan Diana LaviniaX. ARomán nyelvRésztvételPui Laura Alexandra
23Gherman Anda VeronicaX. CBiológiaRésztvételPogăcean Daniela
24Moldovan Andreea CristinaX. DKémiaRésztvételCimpoi Stela
25Morar AndreeaX. ELatin nyelvKülönleges díjZidărescu Ioana
26Şoptărean Laura MădălinaX. EPszichológiaRésztvételTăban Claudia
27Mazilu Alina AlexandraX. FLogikaRésztvételRad Mihaela Sorina
28Bonta Vlad ValentinXI. AInformatikaRésztvételMărginean Manuela
29Cernat DianaXI. AFöldrajzDícséretMarin Marius Sebastian
30Cîmpeanu Oana MariaXI. ABiológiaRésztvételPogăcean Daniela
31Corbet-Nits AndreiXI. AAngol nyelvII.Năznean / Costea
32Brustur DeliaXI. CKémiaRésztvételCimpoi Stela
33Vultur OanaXI. CNémet nyelvDícséretMatiş Laura
34Şeulean Andreea CosminaXI. ELatin nyelvII.Zidărescu Ioana
35Cormoş Adelina MariaXII. ABiológiaRésztvételSuciu Stanca
36Costea Dorina GabrielaXII. DGazdaságtanRésztvételRus Vasile

A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása (2012-2013)

Szakok jelmagyarázat 2012-2013
 Matematika-Informatika (12)
 Természettudomány (8)
 Társadalomtudomány (5)
 Filológia (3)
 Gimnázium (8)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia