sigla
Események Unirea Nemzeti Kollégium

Országos Olimpiászok 2011-2012

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2011-2012-es tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A táblázat rendezhető a Név, Osztály, Tantárgy vagy Tanár oszlopok szerint.

Sz.NévOsztály TantárgyHelyTanár
1Georgescu SabinaVIII. AMatematikaBronzéremComşa Maria Letiţia
2Loghin Andreea CarlaVIII. ARomán nyelvDícséretBândilă Melania
3Popa BiancaVIII. ALatin nyelvKülönleges díjZidărescu Ioana
4Moldovan Diana LaviniaIX. ARomán nyelvRésztvételPui Laura Alexandra
5Morar AndreeaIX. ALatin nyelvDícséretZidărescu Ioana
6Pişcu VladIX. AFizikaRésztvételPop Monica
7Umbrărescu Cosmin ŞtefanIX. ANémet nyelvII. / DícséretMatiş Laura
8Gherman Anda VeronicaIX. CBiológiaRésztvételPogăcean Daniela
9Moşneag Ioana EmiliaIX. CTörténelemRésztvételLaţa Marioara
10Cernat DianaX. AFöldrajzRésztvételPop Florin
11Cîmpeanu Oana MariaX. AFöldtudományokRésztvételPogăcean / Lazin
12Cîmpeanu Oana MariaX. AKémiaDícséretCimpoi Stela
13Corbet-Nits AndreiX. AAngol nyelvRésztvételPoruţiu / Năznean
14Cimpoieru AndreeaX. CBiológiaRésztvételSuciu Stanca
15Vultur OanaX. CNémet nyelvDícséretMatiş Laura
16Suciu EusebiuX. EAlkalmazott informatikaRésztvételMărginean Manuela
17Şeulean Andreea CosminaX. ELatin nyelvKülönleges díjZidărescu Ioana
18Cristescu LiviuXI. AInformatikaBronzéremCsifó László Loránd
19Fărcaş IonuţXI. AInformatikaBronzéremCsifó László Loránd
20Văcar Anda ValeriaXI. ABiológiaRésztvételSuciu Stanca
21Băjan IoanaXII. AKémiaDícséretCimpoi Stela
22Roşianu FlaviaXII. ABiológiaKülönleges díjPogăcean Daniela
23Natea Liviu AdrianXII. DFöldrajzRésztvételMoldovan Rodica
24Florea Mădălina LaviniaXII. ETörténelemRésztvételPaşca Simion Mihai

A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása (2011-2012)

Szakok jelmagyarázat 2011-2012
 Matematika-Informatika (13)
 Természettudomány (4)
 Társadalomtudomány (1)
 Filológia (3)
 Gimnázium (3)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia