sigla
Események Unirea Nemzeti Kollégium

Országos Olimpiászok 2010-2011

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2010-2011-es tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A táblázat rendezhető a Név, Osztály, Tantárgy vagy Tanár oszlopok szerint.

Sz.NévOsztály TantárgyHelyTanár
1Csibi Kriszta ZsuzsánnaV. BMagyar nyelvRésztvételBrandner Judit Emőke
2Ilovan Mara ConstantinaVI. ARomán nyelvDícséretBândilă Melania
3Georgescu SabinaVII. AMatematikaRésztvételComşa Maria Letiţia
4Horea Horea ŞtefanVII. ATudomány ifjak számáraRésztvételSuciu / Lazin
5Loghin Andreea CarlaVII. ARomán nyelvRésztvételBândilă Melania
6Matei AdrianVII. ABiológiaDícséretSuciu Stanca
7Cernat DianaIX. AFöldrajzIII.Pop Florin
8Cîmpeanu Oana MariaIX. ABiológiaDícséretPogăcean Daniela
9Cîmpeanu Oana MariaIX. AKémiaDícséretCimpoi Stela
10Corbet-Nits AndreiIX. AAngol nyelvDícséretPoruţiu / Năznean
11Corbet-Nits AndreiIX. AFrancia nyelvDícséretPenzeş Maria
12Rad EmanuelIX. AInformatikaBronzéremMărginean Manuela
13Vultur OanaIX. ANémet nyelvIII. / DícséretBoar Teodora
14Cloanţă Andreea MarilenaIX. CVallásRésztvételFlorea Iuliu
15Nicoară MădălinaIX. ELatin nyelvDícséretZidărescu Ioana
16Sabău Iulia OanaIX. ELatin nyelvDícséretZidărescu Ioana
17Şeulean Andreea CosminaIX. ELatin nyelvDícséretZidărescu Ioana
18Cormoş Adelina MariaX. ABiológiaRésztvételSuciu Stanca
19Cristescu LiviuX. AInformatikaRésztvételCsifó László Loránd
20Fărcaş IonuţX. AIskolai sport / SakkRésztvételBakó Aliz Tünde
21Gliga Paula MariaX. AFöldrajzRésztvételPop Florin
22Széles SzabolcsX. AAngol nyelvRésztvételBaciu-Marinescu / Mureşan
23Crişan AndradaX. CMatematikaDícséretBlaga Cristinel
24Goia Oltea CălinaX. DFrancia nyelvDícséretBerku Diana
25Pasidea Julia GeorgianaX. EFrancia nyelvDícséretLuca Iulia
26Băjan IoanaXI. AKémiaDícséretCimpoi Stela
27Băjan IoanaXI. AFöldtudományokRésztvételPogăcean / Pop
28Moga Maria AlexandraXI. AFöldtudományokRésztvételPogăcean / Pop
29Roşianu FlaviaXI. ABiológiaI.Pogăcean Daniela
30Boţan MateiXI. CFöldtudományokRésztvételSuciu / Lazin
31Gliga MaximilianXI. CNémet nyelvI.Năznean Andreea Romana
32Natea Liviu AdrianXI. DFöldrajzKülönleges díjMoldovan Rodica
33Romonţi MaraXI. DPszichológiaRésztvételRus Vasile
34Chibulcutean DianaXI. ETörténelemRésztvételPaşca Simion Mihai
35Berindeie DanielXII. DMatematikaDícséretComşa Maria Letiţia
36Grebenişan Maria AndreeaXII. DBiológiaRésztvételPogăcean Daniela
37Ola Diana RuxandraXII. EFrancia nyelvIII.Berku Diana
38Oltean Dragoş IoanXII. FTörténelemDícséretPaşca Simion Mihai

A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása (2010-2011)

Szakok jelmagyarázat 2010-2011
 Matematika-Informatika (15)
 Természettudomány (6)
 Társadalomtudomány (5)
 Filológia (6)
 Gimnázium (6)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia