sigla
Események Unirea Nemzeti Kollégium

Országos Olimpiászok 2012-2013

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2012-2013-as tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A táblázat rendezhető a Név, Osztály, Tantárgy vagy Tanár oszlopok szerint.

Sz.Név OsztályTantárgyHelyTanár
1Boca Alexandra ŞtefanaX. AFrancia nyelvRésztvételRus Laura
2Bonta Vlad ValentinXI. AInformatikaRésztvételMărginean Manuela
3Brustur DeliaXI. CKémiaRésztvételCimpoi Stela
4Cernat DianaXI. AFöldrajzDícséretMarin Marius Sebastian
5Chelărescu Paul ConstantinX. AFöldtudományokRésztvételSuciu / Pop
6Ciurca TudorX. AInformatikaEzüstéremCsifó László Loránd
7Cîmpeanu Oana MariaXI. ABiológiaRésztvételPogăcean Daniela
8Corbet-Nits AndreiXI. AAngol nyelvII.Năznean / Costea
9Cormoş Adelina MariaXII. ABiológiaRésztvételSuciu Stanca
10Costea Dorina GabrielaXII. DGazdaságtanRésztvételRus Vasile
11Georgescu SabinaIX. AMatematikaEzüstéremComşa Maria Letiţia
12Gherman Anda VeronicaX. CBiológiaRésztvételPogăcean Daniela
13Hărşan RalucaVIII. ARomán nyelvRésztvételBândilă Melania
14Hărşan RalucaVIII. AVallásRésztvételFlorea Iuliu
15Hilbert DennisVII. AMatematikaRésztvételHecser Enikő Krisztina
16Horea Horea ŞtefanIX. CInformatikaBronzéremMărginean Manuela
17Lazăr AlinaIX. DFrancia nyelvRésztvételRus Laura
18Matei AdrianIX. CBiológiaDícséretSuciu Stanca
19Mazilu Alina AlexandraX. FLogikaRésztvételRad Mihaela Sorina
20Mkrtchyan ElenaVIII. AFrancia nyelvRésztvételRus Laura
21Moldovan Andreea CristinaX. DKémiaRésztvételCimpoi Stela
22Moldovan AndreiIX. AInformatikaBronzéremMărginean Manuela
23Moldovan Cezara Anca DenisaVII. ABiológiaRésztvételPogăcean Daniela
24Moldovan Diana LaviniaX. ARomán nyelvRésztvételPui Laura Alexandra
25Moldovan Roxana SimonaIX. DTörténelemRésztvételPaşca Simion Mihai
26Morar AndreeaX. ELatin nyelvKülönleges díjZidărescu Ioana
27Mureşan Corina AdelaVIII. ALatin nyelvKülönleges díjZidărescu Ioana
28Pologea RuxandraIX. CKémiaRésztvételChira Cristiana
29Pop Anca MariaIX. CNémet nyelvRésztvételNăznean Andreea Romana
30Seiranian MeriIX. DIskolai sport / SakkRésztvételBakó Aliz Tünde
31Şeulean Andreea CosminaXI. ELatin nyelvII.Zidărescu Ioana
32Şoptărean Laura MădălinaX. EPszichológiaRésztvételTăban Claudia
33Tolan CristianIX. AInformatikaEzüstéremMărginean Manuela
34Văsieşiu VictorVI. AIskolai sport / SakkRésztvételTudose Virgiliu
35Vlasiu FlaviusVI. AFizikaDícséretPop Monica
36Vultur OanaXI. CNémet nyelvDícséretMatiş Laura

A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása (2012-2013)

Szakok jelmagyarázat 2012-2013
 Matematika-Informatika (12)
 Természettudomány (8)
 Társadalomtudomány (5)
 Filológia (3)
 Gimnázium (8)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia