sigla
Események Unirea Nemzeti Kollégium

Országos Olimpiászok 2011-2012

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2011-2012-es tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A táblázat rendezhető a Név, Osztály, Tantárgy vagy Tanár oszlopok szerint.

Sz.Név OsztályTantárgyHelyTanár
1Băjan IoanaXII. AKémiaDícséretCimpoi Stela
2Cernat DianaX. AFöldrajzRésztvételPop Florin
3Cimpoieru AndreeaX. CBiológiaRésztvételSuciu Stanca
4Cîmpeanu Oana MariaX. AFöldtudományokRésztvételPogăcean / Lazin
5Cîmpeanu Oana MariaX. AKémiaDícséretCimpoi Stela
6Corbet-Nits AndreiX. AAngol nyelvRésztvételPoruţiu / Năznean
7Cristescu LiviuXI. AInformatikaBronzéremCsifó László Loránd
8Fărcaş IonuţXI. AInformatikaBronzéremCsifó László Loránd
9Florea Mădălina LaviniaXII. ETörténelemRésztvételPaşca Simion Mihai
10Georgescu SabinaVIII. AMatematikaBronzéremComşa Maria Letiţia
11Gherman Anda VeronicaIX. CBiológiaRésztvételPogăcean Daniela
12Loghin Andreea CarlaVIII. ARomán nyelvDícséretBândilă Melania
13Moldovan Diana LaviniaIX. ARomán nyelvRésztvételPui Laura Alexandra
14Morar AndreeaIX. ALatin nyelvDícséretZidărescu Ioana
15Moşneag Ioana EmiliaIX. CTörténelemRésztvételLaţa Marioara
16Natea Liviu AdrianXII. DFöldrajzRésztvételMoldovan Rodica
17Pişcu VladIX. AFizikaRésztvételPop Monica
18Popa BiancaVIII. ALatin nyelvKülönleges díjZidărescu Ioana
19Roşianu FlaviaXII. ABiológiaKülönleges díjPogăcean Daniela
20Suciu EusebiuX. EAlkalmazott informatikaRésztvételMărginean Manuela
21Şeulean Andreea CosminaX. ELatin nyelvKülönleges díjZidărescu Ioana
22Umbrărescu Cosmin ŞtefanIX. ANémet nyelvII. / DícséretMatiş Laura
23Văcar Anda ValeriaXI. ABiológiaRésztvételSuciu Stanca
24Vultur OanaX. CNémet nyelvDícséretMatiş Laura

A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása (2011-2012)

Szakok jelmagyarázat 2011-2012
 Matematika-Informatika (13)
 Természettudomány (4)
 Társadalomtudomány (1)
 Filológia (3)
 Gimnázium (3)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia