sigla
Alumni Colegiul Naţional „Unirea”

Absolvenţi XII A 2008 (Şoldea Dora)

Tabel cu datele absolvenţilor XII A promoţia 2008 a Colegiului Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş, diriginte Şoldea Dora, specializarea Matematică-Informatică, secţia Română. Tabelul este sortat alfabetic.

Absolvenţi XII A 2008

Nr.NumeDetalii
1Albert Magdolna
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
2Balmoş Alexandra
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
3Băţagă Cristina Simona
Facultate: Erasmus University, Rotterdam School of Management, International Business Administration
Oraş: Rotterdam, Olanda
E-mail:
Ultima actualizare: 20 februarie 2010
4Burghiu Andrei Ştefan
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
5Cârcu Răzvan Adrian
Facultate: Universitatea Bucureşti, Jurnalism şi Ştiinţele Comunicării
Oraş: Bucureşti
E-mail:
Ultima actualizare: 11 februarie 2010
6Cîmpeanu Radu
Facultate: Jacobs University, Matematică Aplicată
Oraş: Bremen, Germania
E-mail:
Ultima actualizare: 12 februarie 2010
7Cioban Larisa Diana
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
8Cosma Petru Raul
Facultate: Universitatea Politehnică Bucureşti, Mecatronică şi Robotică
Oraş: Bucureşti
E-mail:
Ultima actualizare: 11 februarie 2010
9Drăgan Ana Maria
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
10Georgescu Ioana Teodora
Facultate: Universitatea „Babes-Bolyai”, Comunicare şi Relaţii Publice
Oraş: Cluj-Napoca
E-mail:
Ultima actualizare: 13 februarie 2010
11Ioja Diana Anamaria
Facultate: Universitatea Tehnică, Arhitectură şi Urbanism
Oraş: Cluj-Napoca
E-mail:
Ultima actualizare: 11 februarie 2010
12Kudor-Bandi Cristina
Facultate: Universitatea de Artă şi Design, Design
Oraş: Cluj-Napoca
E-mail:
Ultima actualizare: 11 februarie 2010
13Lazăr Dacian Paul
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
14Mărginean Radu Marcel
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
15Medeşfălean Ramona
Facultate: Universitatea „Petru Maior”, Finanţe-Bănci
Oraş: Târgu Mureș
E-mail:
Ultima actualizare: 30 ianuarie 2011
16Muth Lucia Maria
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
17Németh Timea
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
18Olaru Teodora
Facultate: Universitatea de Artă şi Design, Design
Oraş: Cluj-Napoca
E-mail:
Ultima actualizare: 23 iunie 2016
19Oprea Silviu Vlad
Facultate: Jacobs University Bremen, Computer Science
Oraş: Bremen, Germania
E-mail:
Ultima actualizare: 18 martie 2010
20Popa Alexandru
Facultate: Universitatea Tehnică, Calculatoare
Oraş: Cluj-Napoca
E-mail:
Ultima actualizare: 11 februarie 2010
21Popa Andra Diana
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
22Pora Anca Teodora
Facultate: Universitatea de Arte Plastice şi Decorative, Facultatea de Design
Oraş: Cluj-Napoca
E-mail:
Ultima actualizare: 19 septembrie 2011
23Porca Bianca Ioana
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
24Posedaru Corina Ioana
Facultate: Academia de Studii Economice, Comerţ
Oraş: Bucureşti
E-mail:
Ultima actualizare: 12 februarie 2010
25Sicoe Adrian Petru
Facultate:
Oraş:
E-mail:
Ultima actualizare: -
26Stan Nora Diana
Facultate: Universitatea de Medicină şi Farmacie „Iuliu Haţieganu”, Medicină
Oraş: Cluj-Napoca
E-mail:
Ultima actualizare: 12 februarie 2010
27Tăbăcar Sandra
Facultate: Universitatea Tehnică, Ingineria Instalaţiilor
Oraş: Cluj-Napoca
E-mail:
Ultima actualizare: 11 februarie 2010
28Todea Andrada Diana
Facultate: Universitatea Tehnică, Arhitectură şi Urbanism
Oraş: Cluj-Napoca
E-mail:
Ultima actualizare: 11 februarie 2010

mecsigla M E CMinisterul Educaţiei

Târgu Mureș Colegiul Naţional „Unirea” România