sigla
Események Unirea Nemzeti Kollégium

Országos Olimpiászok 2012-2013

Táblázat a marosvásárhelyi Unirea Nemzeti Kollégium 2012-2013-as tanév olimpiászainak országos szakaszán résztvevő diákjaival. A táblázat rendezhető a Név, Osztály, Tantárgy vagy Tanár oszlopok szerint.

Sz.NévOsztályTantárgy HelyTanár
1Corbet-Nits AndreiXI. AAngol nyelvII.Năznean / Costea
2Cîmpeanu Oana MariaXI. ABiológiaRésztvételPogăcean Daniela
3Cormoş Adelina MariaXII. ABiológiaRésztvételSuciu Stanca
4Gherman Anda VeronicaX. CBiológiaRésztvételPogăcean Daniela
5Matei AdrianIX. CBiológiaDícséretSuciu Stanca
6Moldovan Cezara Anca DenisaVII. ABiológiaRésztvételPogăcean Daniela
7Vlasiu FlaviusVI. AFizikaDícséretPop Monica
8Cernat DianaXI. AFöldrajzDícséretMarin Marius Sebastian
9Chelărescu Paul ConstantinX. AFöldtudományokRésztvételSuciu / Pop
10Boca Alexandra ŞtefanaX. AFrancia nyelvRésztvételRus Laura
11Lazăr AlinaIX. DFrancia nyelvRésztvételRus Laura
12Mkrtchyan ElenaVIII. AFrancia nyelvRésztvételRus Laura
13Costea Dorina GabrielaXII. DGazdaságtanRésztvételRus Vasile
14Bonta Vlad ValentinXI. AInformatikaRésztvételMărginean Manuela
15Ciurca TudorX. AInformatikaEzüstéremCsifó László Loránd
16Horea Horea ŞtefanIX. CInformatikaBronzéremMărginean Manuela
17Moldovan AndreiIX. AInformatikaBronzéremMărginean Manuela
18Tolan CristianIX. AInformatikaEzüstéremMărginean Manuela
19Seiranian MeriIX. DIskolai sport / SakkRésztvételBakó Aliz Tünde
20Văsieşiu VictorVI. AIskolai sport / SakkRésztvételTudose Virgiliu
21Brustur DeliaXI. CKémiaRésztvételCimpoi Stela
22Moldovan Andreea CristinaX. DKémiaRésztvételCimpoi Stela
23Pologea RuxandraIX. CKémiaRésztvételChira Cristiana
24Morar AndreeaX. ELatin nyelvKülönleges díjZidărescu Ioana
25Mureşan Corina AdelaVIII. ALatin nyelvKülönleges díjZidărescu Ioana
26Şeulean Andreea CosminaXI. ELatin nyelvII.Zidărescu Ioana
27Mazilu Alina AlexandraX. FLogikaRésztvételRad Mihaela Sorina
28Georgescu SabinaIX. AMatematikaEzüstéremComşa Maria Letiţia
29Hilbert DennisVII. AMatematikaRésztvételHecser Enikő Krisztina
30Pop Anca MariaIX. CNémet nyelvRésztvételNăznean Andreea Romana
31Vultur OanaXI. CNémet nyelvDícséretMatiş Laura
32Şoptărean Laura MădălinaX. EPszichológiaRésztvételTăban Claudia
33Hărşan RalucaVIII. ARomán nyelvRésztvételBândilă Melania
34Moldovan Diana LaviniaX. ARomán nyelvRésztvételPui Laura Alexandra
35Moldovan Roxana SimonaIX. DTörténelemRésztvételPaşca Simion Mihai
36Hărşan RalucaVIII. AVallásRésztvételFlorea Iuliu

A résztvevő diákok szakok szerinti elosztása (2012-2013)

Szakok jelmagyarázat 2012-2013
 Matematika-Informatika (12)
 Természettudomány (8)
 Társadalomtudomány (5)
 Filológia (3)
 Gimnázium (8)

mecsigla O K MOktatási Minisztérium

Marosvásárhely Unirea Nemzeti Kollégium Románia