Rezultatele concursului de matematică „Simon Petru” organizată de Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş în colaborare cu Inspectoratul Şcolar Judeţean Mureş din anul şcolar 2015-2016 (ediţia a XVI-a). Tabelele se pot sorta după coloana Nume sau Loc.
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Iurian Denisa | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | I |
2 | Hurubă Teodora | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | II |
3 | El-Sawy Omar | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | III |
4 | Peţan Ioana Nicoleta | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | M |
5 | Oltean Elisa | Română | Şcoala Gimnazială „Friedrich Schiller” | M |
6 | Rémán Attila | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
7 | Bugnar Tudor | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | M |
8 | Horga Ioana | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | MS |
9 | Mureşan Victor | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | MS |
10 | Rus Ianis | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | MS |
11 | Vasiu Andreea | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | MS |
12 | Dumbravian Katai Iulia | Maghiară | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | MS |
13 | Hancu Alexandru | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | MS |
14 | Barta-Zágoni Bernadette | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | MS |
15 | Florescu Alexandra | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | MS |
16 | Gorea Denisa | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | MS |
17 | Nagy Zsuzsa | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | MS |
18 | Szász Réka | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | MS |
19 | Naşca Alexandru | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | MS |
20 | Lascau Alexandra | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | MS |
21 | Moldovan Petra | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | MS |
22 | Trif Amalia | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | MS |
23 | Tompea Luca | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | MS |
24 | Nemes Mara | Română | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | MS |
25 | Blaga Alexandra | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | MS |
26 | Moldovan-Ştefan Iustin | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | MS |
27 | Negruşa Paul | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | MS |
28 | Oltean Ioana | Română | Şcoala Gimnazială „Friedrich Schiller” | MS |
29 | Oprea Diana | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | MS |
30 | Cerghizan Tudor | Română | Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” | MS |
31 | Ciocan Răzvan | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | MS |
32 | Culda Mira Teodora | Română | Şcoala Gimnazială „Augustin Maior” - Reghin | MS |
33 | Malau Anda | Română | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | MS |
34 | Vlad Andreea Riana | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
35 | Zaharie Andreea Maria | Română | Şcoala Gimnazială „Augustin Maior” – Reghin | - |
36 | Ardeleanu Alex | Română | Şcoala Gimnazială „Friedrich Schiller” | - |
37 | Grama Ruxandra | Română | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | - |
38 | Hoffmann Isabela | Română | Şcoala Gimnazială „Friedrich Schiller” | - |
39 | Mărginean Georgiana | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
40 | Naşca Mădălina Cristina | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
41 | Oláh Loránd | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
42 | Adorjáni Jonathan | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
43 | Baloş Alexia | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
44 | Ciurba Andrei Ioan | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
45 | Nistor Valentin | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
46 | Vajda Peter | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Europa” | - |
47 | Bajkó Eszter | Maghiară | Liceul Teologic Romano-Catolic | - |
48 | Merdar Maria | Română | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | - |
49 | Rădean Maria | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
50 | Fusaru Maria | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
51 | Istrate Octavian | Română | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | - |
52 | Szántó Sándor Norbert | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
53 | Frandes Razvan | Română | Şcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” | - |
54 | Nagy Ferenc | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
55 | Rusu Ioana | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
56 | Kiss Tamás | Maghiară | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | - |
57 | Nevodar Patricia | Română | Şcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” | - |
58 | Săliştean Andreea Lorena | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
59 | Basca Denisa Maria | Română | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | - |
60 | Fülöp Ovidiu Ioan | Română | Şcoala Gimnazială „Augustin Maior” – Reghin | - |
61 | Rusu Mara Cristina | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
62 | Ugran Radu Andrei | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
63 | Vultur Cristian | Română | Şcoala Gimnazială „Alexandru Ceuşianu” - Reghin | - |
64 | Zidărescu Alexia Mara | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
65 | Dan Antonia | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
66 | Furdui Srefan | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
67 | Irimie Bogdan Cristian | Română | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | - |
68 | Kiss Tamás | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
69 | Matea Ramona Cristina | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
70 | Virág Linda Karola | Maghiară | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
71 | Forró-Bathó Eszter Anna | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
72 | Găbudean Cristina | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
73 | György Katalin | Maghiară | Liceul Teologic Romano-Catolic | - |
74 | Cetenaş Ari | Română | Şcoala Gimnazială „Friedrich Schiller” | - |
75 | Fazakas Noémi | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
76 | Balog Bernadett | Maghiară | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
77 | Arion Raul Dorian | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Kacsó Chris Sándor | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | I |
2 | Cîmpean Mara | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | II |
3 | Piri Szilvia | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Europa” | III |
4 | Cîndea Ana | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | M |
5 | Kis Anita | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
6 | Costea Alexandru | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | M |
7 | Găbureac Diana | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | M |
8 | Mora Emma | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | M |
9 | Pop Maria Alexandra | Română | Şcoala Gimnazială - Sâncraiu de Mureş | M |
10 | Szilágyi Botond | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
11 | Pop Bogdan | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | M |
12 | Oprişor Mara | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | MS |
13 | Şandru Kara Medeea | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | MS |
14 | Manoilă Dragoş | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | MS |
15 | Antal Szilárd | Maghiară | Liceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin | - |
16 | Moldovan Silviu | Română | Şcoala Gimnazială - Şăulia | - |
17 | Zurgalău Rareş | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
18 | Márton Áron | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
19 | Dogariu-Baciulescu Bogdan Andrei | Română | Liceul Teoretic „Omega” | - |
20 | Duca Mara Antonia | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
21 | Mare Bogdan Rareş | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
22 | Puşcaş Adelina | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
23 | Tătărău Oana | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
24 | Albert Gőző Elöd | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
25 | Benkő Szilárd | Maghiară | Liceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin | - |
26 | Lázár Balázs | Maghiară | Liceul Teologic Romano-Catolic | - |
27 | Maier Ana | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
28 | Székely Dávid | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
29 | Avram Andrei | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | - |
30 | Bartoş Tamara | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
31 | Guta Răzvan | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
32 | Şeulean Dragoş | Română | Şcoala Gimnazială - Iernut | - |
33 | Toma Andrei | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | - |
34 | Prodan Alexandra | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
35 | Vlad Antonia | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
36 | Apas Sevda Yasemin | Română | Şcoala Gimnazială „Augustin Maior” - Reghin | - |
37 | Fodor Alexandru | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
38 | Henter Szende | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
39 | Pirlea Bianca | Română | Şcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” | - |
40 | Stoica Natalia | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | - |
41 | Tudor Mihnea | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | - |
42 | Pop Raluca | Română | Şcoala Gimnazială - Iernut | - |
43 | Szilágyi Karina Beatrix | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
44 | Bató Katalin | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
45 | Bologa Eduard | Maghiară | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
46 | Chiper Leon | Română | Şcoala Gimnazială - Iernut | - |
47 | Crihalmeanu Tudor | Română | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
48 | Laszlo Angela | Maghiară | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
49 | Nicuşan Teodora | Română | Şcoala Gimnazială - Şăulia | - |
50 | Butnar Dragoş | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
51 | Furnea Bianca Ioana | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
52 | Ghiurca Bianca | Română | Şcoala Gimnazială - Şăulia | - |
53 | Kodori Andrea Szidonia | Maghiară | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
54 | Maier Alexandra | Română | Şcoala Gimnazială - Şăulia | - |
55 | Pop Petru | Română | Şcoala Gimnazială - Şăulia | - |
56 | Pop Robert | Română | Liceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin | - |
57 | Szabo Irinel | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
58 | Vultur Mihai | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
59 | Antal Szabolcs | Maghiară | Liceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin | - |
60 | Şomfălean Rareş | Română | Şcoala Gimnazială - Sâncraiu de Mureş | - |
61 | TamaŞ Maria Magdalena | Română | Şcoala Gimnazială - CrăieŞti | - |
62 | Dordea Daniela | Română | Şcoala Gimnazială - Iernut | - |
63 | Dulau Bianca | Română | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
64 | Fülöp Bernadett Timea | Maghiară | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
65 | László Dorottya | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
66 | Linca Silviu | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
67 | Ognean Mihnea | Română | Şcoala Gimnazială „Alexandru Ceuşianu” - Reghin | - |
68 | Ojog Alexandra | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
69 | Raţiu Flaviu | Română | Şcoala Gimnazială - Iernut | - |
70 | Roman Horaţiu | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
71 | Grama Ionut | Română | Liceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin | - |
72 | Stan Andra | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
73 | Szabó Julia | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Degeu Vlad | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | I |
2 | Racoţi Stelian | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | II |
3 | Ciuchina Szabo Raluca | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | III |
4 | Ardelean Alexandra | Română | Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” | - |
5 | Borsan Alexandra | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | - |
6 | Nemeş Magda | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
7 | Şamşudean Larisa | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
8 | Anca Georgiana | Română | Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” | - |
9 | Baciu Andrei Marian | Română | Şcoala Gimnazială - Nazna | - |
10 | Hegyi Iulia | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | - |
11 | Imre Tamás | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
12 | Mureşan Sabina | Română | Şcoala Gimnazială - Şăulia | - |
13 | Popa Carla | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
14 | Ludescher Júlia | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
15 | Şerban Sebastian | Română | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
16 | Buzan Roxana Cătălina | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
17 | Dinea Mark | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
18 | Găurean Andrei | Română | Şcoala Gimnazială - CrăieŞti | - |
19 | Balogh Adam | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
20 | Chelărescu Mara | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
21 | Demeter Boglárka | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
22 | Györke Tudor Francisc | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Augustin Maior” – Reghin | - |
23 | László Zsuzsa | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
24 | Moldovan Sorana | Română | Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” | - |
25 | Nicuşan Tudor | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
26 | Paşcu Andreea Claudia | Română | Şcoala Gimnazială – Nazna | - |
27 | Puskás Noémi | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
28 | Sălagean Briana | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
29 | Şuteu Adrian Sebastian | Română | Şcoala Gimnazială - Sâncraiu de Mureş | - |
30 | Szekeres Kinga | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
31 | Tătar Iarina | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
32 | Vad Avar | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Huciu Iris Diana | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | I |
2 | Florea Ciprian | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | II |
3 | Horga Miruna | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | III |
4 | Racheriu Nicolae | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | M |
5 | Cojocariu Vicenţiu | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | M |
6 | Mózsa Attila | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
7 | Bentea Bogdan | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | MS |
8 | Lăcătuş Alex Árpád | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | MS |
9 | Kiss Imre Dávid | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | - |
10 | Oprea Tereza | Română | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | - |
11 | Ceontea Vlad | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
12 | Oprea Florin Octavian | Română | Şcoala Gimnazială „Augustin Maior” - Reghin | - |
13 | Radu Darius | Română | Şcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” | - |
14 | Vultur Irina | Română | Şcoala Gimnazială „Alexandru Ceuşianu” - Reghin | - |
15 | Colceriu Carmen | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
16 | Jakab Etele | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
17 | Kovács Paul | Română | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
18 | Lăcătuş Carla | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | - |
19 | Marc Dalia Aurelia | Română | Şcoala Gimnazială Nicolae Bălcescu | - |
20 | Marcu Horea | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
21 | Simerea Mara | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | - |
22 | Urzică Teodora | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
23 | Coşarcă Ionuţ | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
24 | Creţa Cristian | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
25 | Neamt Andreea | Română | Şcoala Gimnazială - Şăulia | - |
26 | Şuteu Nicola | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
27 | Szabó Dóra Renáta | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
28 | Toncean Mihai | Română | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
29 | Cămărăşan Ana | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
30 | Dicui Florin | Română | Şcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” | - |
31 | Gorea Tudor | Română | Şcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” | - |
32 | Moldovan Radu | Română | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
33 | Savu Cosmin | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
34 | Istrate Alina | Română | Şcoala Gimnazială - Şăulia | - |
35 | Keresztes Bela | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
36 | Turony Evelyn | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | - |
37 | Feşteu Cătălin | Română | Şcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” | - |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Purcar David | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | I |
2 | Portik Ábel | Maghiară | Liceul Tehnologic „Domokos Kázmér” - Sovata | II |
3 | Macean Marius | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | III |
4 | Vlasiu Flavius | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | III |
5 | Feier Teodora | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | M |
6 | Péntek Balázs Zsolt | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
7 | Ferencz Dániel | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | MS |
8 | Costea Alexandra | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | MS |
9 | Istrate Tamara | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | MS |
10 | Damó Ferenc | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
11 | Greab Alex | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
12 | Pilca Tudor | Română | Liceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin | - |
13 | Văsieşiu Victor | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
14 | Vasiliu Dragoş | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
15 | Micliuc Daniel | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
16 | Rusu Casian | Română | Colegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara | - |
17 | Ţânţ Rareş | Română | Colegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara | - |
18 | Péter Anna Fanni | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Zalányi Eszter Boróka | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | I |
2 | Sarban Denisa | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | II |
3 | Kis Csenge | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | III |
4 | Benedek Bianka | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
5 | Cioloca Ioana | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | M |
6 | Muntean Carla | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | M |
7 | Hârşan Mihnea | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
8 | Maiorescu Anemona | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
9 | Pop Andrei | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
10 | Dodoşi Alexandra | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
11 | Peter Sarah | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Blaga Bogdan | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | I |
2 | Tenie Anda | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | II |
3 | Hilbert Denis | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | III |
4 | Moldovan Andrei | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | MS |
5 | Moldovan Raul | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
6 | Bor Andreea | Română | Liceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin | - |
7 | Bucur Cristina | Română | Colegiul Naţional „ Mircea Eliade” - Sighişoara | - |
8 | Făgăraş Ariana | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
9 | Köllő Magor | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
10 | Balázs Rebeka | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
11 | Ciurba Andrei | Română | Liceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin | - |
12 | Dîca Mihai Antonio | Română | Colegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara | - |
13 | Mehedin Bogdan | Română | Colegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara | - |
14 | Jakó Evelin | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
15 | Felegean Sebastian | Română | Colegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara | - |
16 | Sonea Ovidiu | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Marcu Ovidiu | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | I |
2 | Bucoş Alexandra | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | II |
3 | Nagy Ştefan | Română | Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu” | III |
4 | Băcilă Vicenţiu | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | M |
5 | Suciaghi Bogdan | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | M |
6 | Constantea Teodor | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | M |
7 | Moldovan Cezara | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | M |
8 | Pogăcean Silviu | Română | Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu” | - |
9 | Ghira Diana | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
10 | Mesaroş Bogdan | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
11 | Păcurar Bogdan Emil | Română | Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu” | - |
12 | Totolici Alex | Română | Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu” | - |
13 | Moldovan Diana | Română | Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu” | - |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Oprea Maria | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | I |
2 | Buna-Mărginean Alex | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | II |
3 | Hârşan Sabin | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | III |
4 | Gál Róbert | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
5 | Szabó Ágnes Kriszta | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
6 | Pantea Călin | Română | Liceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin | M |
7 | Harhoi Radu | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
8 | Keresztes Levente | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
9 | Băjan Vlad | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
10 | Gherman Filip | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
11 | Sas Cosmin | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
12 | Bende Csilla Boglárka | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
13 | Petres Botond Zoltán | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Tătar Andrada | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | I |
2 | Frandeş Sorana Denisa | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | II |
3 | Dălălău Rus Adrian | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | III |
4 | Micu Andrea | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | III |
5 | Aszalos Szilvia | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
6 | Orosfoian Andreea Maria | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | M |
7 | Tătar Cristian | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | M |
8 | Chirteş Andra | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
9 | Gliga Cristian | Română | Liceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin | - |
10 | Boier George | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
11 | Ciurba Antonia | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Sabău Vlad | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | I |
2 | Florea Cătălin | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | II |
3 | Osztián Pálma Rózália | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | III |
4 | Hârşan Diana | Română | Colegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara | M |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Jakab István | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | I |
2 | Berbecaru Andrei | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | II |
3 | Dorcioman Rareş | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | III |
4 | Coprean Andrea | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | M |
5 | Berecki Barbara | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
6 | Cezar Alexandru | Română | Colegiul Naţional „ Mircea Eliade” - Sighişoara | - |
7 | Todoran Adrian | Română | Colegiul Economic Transilvania | - |
8 | Fosztó Mátyás | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
9 | Cezar Oana | Română | Colegiul Naţional „ Mircea Eliade” - Sighişoara | - |
10 | Iclănzan Cosmin | Română | Colegiul Economic Transilvania | - |
11 | Lixandru Bianca | Română | Colegiul Naţional „Unirea” | - |
M E CMinisterul Educaţiei
Târgu Mureș Colegiul Naţional „Unirea” România