Rezultatele concursului de matematică „Simon Petru” organizată de Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş în colaborare cu Inspectoratul Şcolar Judeţean Mureş din anul şcolar 2017-2018 (ediţia a XVIII-a). Tabelele se pot sorta după coloana Nume sau Loc.
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Andrei Paisia | Română | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | - |
2 | Androne Eduard | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | MS |
3 | Arseni David Noel | Română | Liceul cu Program Sportiv „Szász Adalbert” | - |
4 | Avram Crista | Română | Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” | - |
5 | Bajkó Péter | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
6 | Bănescu Mihnea | Română | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | MS |
7 | Bartha Előd | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | MS |
8 | Blaj Darius | Română | Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” | I |
9 | Bodan Rareș | Română | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | MS |
10 | Buculeu Valentina | Română | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | - |
11 | Buțiu Darius | Română | Şcoala Gimnazială „Nicolae Bălcescu” | - |
12 | Butuza Florin | Română | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | II |
13 | Chirteș Andreea | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | M |
14 | Ciocan Ariana Roxana | Română | Colegiul Național „Unirea” | I |
15 | Cojocnean Dragoș | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | III |
16 | Coldea Raul | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 7 | MS |
17 | Coraicu Alexandra | Română | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | - |
18 | Creţa Cezara Maria | Română | Colegiul Național „Unirea” | MS |
19 | Crețu Bogdan | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
20 | Donici Maier David | Română | Colegiul Național „Unirea” | MS |
21 | Flora Andrei | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | M |
22 | Haidu Cătălin | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
23 | Ilea Ștefan | Română | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | - |
24 | Lăcătuș Erik | Română | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | - |
25 | Laczkó Dorottya | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
26 | Marc Natalia | Română | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | - |
27 | Mărginean Bogdan Andrei | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | MS |
28 | Matei Tudor | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | III |
29 | Mireștean Raluca | Română | Şcoala Gimnazială „Friedrich Schiller” | - |
30 | Moldovan Alexandru Radu | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
31 | Moldovan Ilinca | Română | Şcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” | - |
32 | Mureşan David Ştefan | Română | Colegiul Național „Unirea” | II |
33 | Muth Andrei | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | I |
34 | Nicușan Roxana | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | MS |
35 | Oprea Darius Andrei | Română | Colegiul Național „Unirea” | MS |
36 | Oprea Georgiana Maria | Română | Liceul cu Program Sportiv „Szász Adalbert” | - |
37 | Plopeanu Ian | Română | Şcoala Gimnazială „Omega” | - |
38 | Pop-Florea Anamaria | Română | Colegiul Național „Unirea” | |
39 | Popoviciu Cosmin | Română | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | - |
40 | Precup Alexia | Română | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | M |
41 | Prunaș Bogdan | Română | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | MS |
42 | Puiu Andreea | Română | Şcoala Gimnazială „Nicolae Bălcescu” | MS |
43 | Şincan Alexandru Constantin | Română | Colegiul Național „Unirea” | M |
44 | Smeu Robert | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
45 | Soare Maia | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | I |
46 | Someșan Ioana | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | M |
47 | Somodi Tamás | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
48 | Stan Crista | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
49 | Stan Mara | Română | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | MS |
50 | Șuta Mara | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | - |
51 | Tatar Mihai | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 7 | MS |
52 | Toma Paul | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | MS |
53 | Urda David | Română | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | - |
54 | Vodă Dragoș | Română | Şcoala Gimnazială „Mihai Viteazul” | MS |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Ardelean Antonia | Română | Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” | MS |
2 | Bândilă Darius Mihai | Română | Colegiul Național „Unirea” | M |
3 | Barta-Zágoni Csongor | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | I |
4 | Beianu Alxandra | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | MS |
5 | Birtie Ariana | Română | Şcoala Gimnazială - Iernut | - |
6 | Căpîlnă Cristina Elina | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
7 | Cerghezan Daria Bianca | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
8 | Cheteleș Iris Ribana | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
9 | Costin Larisa | Română | Liceul Vocaţional de Artă | MS |
10 | Covaci Stefan | Română | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | MS |
11 | David Ionela | Română | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | - |
12 | El-Sawy Sarah | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | - |
13 | Enache Vlad | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | MS |
14 | Fabian Julianna | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
15 | Feșteu Iris Andreea | Română | Colegiul Național „Unirea” | M |
16 | Gherasim Ilinca | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | - |
17 | Gorea Andrei | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
18 | Grama Mihai | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | M |
19 | Iclonzan Antonio Șerban | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | M |
20 | Kerekes-Máthé Éva | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Europa” | MS |
21 | Kun Bálint Etele | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Europa” | MS |
22 | Maier Darius Andrei | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
23 | Markovics Gergő | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
24 | Medrea Ioana | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | MS |
25 | Mocan Cristina Andreea | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | M |
26 | Moldovan Andreea Simona | Română | Şcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” | MS |
27 | Moldovan Maria | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | III |
28 | Morar Ana Ruth | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | - |
29 | Mureșan Iarina Medeea | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
30 | Nădășan Rareș | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
31 | Nagy Magor Zoltán | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Europa” | MS |
32 | Negruț Octavian | Română | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | - |
33 | Negruțiu Ioana | Română | Şcoala Gimnazială - Iernut | - |
34 | Onea Adrian | Română | Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” | III |
35 | Pal Denis Șerban | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
36 | Pop Răzvan | Română | Şcoala Gimnazială - Iernut | - |
37 | Popa Ruxandra | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | MS |
38 | Radu Luca Andrei | Română | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
39 | Roșca Ana Sofia | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
40 | Sas Maria Andreea | Română | Şcoala Gimnazială - Iernut | - |
41 | Șerban Radu George | Română | Colegiul Național „Unirea” | II |
42 | Ștefan Bogdan Marian | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | MS |
43 | Szatmári Vazul Csaba | Maghiară | Liceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin | - |
44 | Szentanai Alexia | Română | Şcoala Gimnazială - Iernut | - |
45 | Timar Anca | Română | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | - |
46 | Todoran Radu | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | - |
47 | Tudose Rares Felix | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | MS |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Androne Larisa | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | MS |
2 | Anghel Mara | Română | Şcoala Gimnazială „Serafim Duicu” | - |
3 | Băldean Gabriel | Română | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
4 | Bodó Bence | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Europa” | MS |
5 | Borş Alexandru | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | I |
6 | Cazacu Mălina | Română | Colegiul Național „Unirea” | MS |
7 | Cerghezan Tudor | Română | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
8 | Chiorean Cezara Maria | Română | Colegiul Național „Unirea” | MS |
9 | Cioltan Ştefan | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | - |
10 | Costin Denisa | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | MS |
11 | Czuczusi Emil | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | MS |
12 | Dejan Karina | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
13 | Domokos Balázs | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
14 | Enachi Alisa | Română | Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” | III |
15 | Fancsali Bíborka Tímea | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
16 | Furdui Maria | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
17 | Hădărig Bogdan | Română | Şcoala Gimnazială - Iernut | - |
18 | Huza Noris | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | MS |
19 | Jakab Zselyke | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
20 | Lichinţeanu Andrei | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | MS |
21 | Limbei Raluca | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | - |
22 | Ludescher László | Maghiară | Liceul Vocaţional de Artă | MS |
23 | Macovei Cătălin | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | MS |
24 | Miclea Szidonia | Română | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
25 | Moldovan Riana | Română | Şcoala Gimnazială - Iernut | - |
26 | Morar Iulia | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | MS |
27 | Munteanu Andrei | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | MS |
28 | Munteanu Tudor | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | M |
29 | Naghiu Rareş | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | MS |
30 | Nagy Anca | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | M |
31 | Neamţu Ioana | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | M |
32 | Nistor Amalia | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | - |
33 | Oancea Antonia | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
34 | Pop Traian Valentin | Română | Şcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” | - |
35 | Porav Ştefan | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | MS |
36 | Puşcaş Luca | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | II |
37 | Rad Rareș | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | M |
38 | Rusu Alexandru | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | M |
39 | Sămărtean Denisa | Română | Şcoala Gimnazială „Serafim Duicu” | - |
40 | Sand David | Română | Şcoala Gimnazială - Iernut | - |
41 | Sarac Miruna | Română | Şcoala Gimnazială „Serafim Duicu” | - |
42 | Simon László | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Europa” | M |
43 | Sipos Jasmine | Română | Şcoala Gimnazială - Iernut | - |
44 | Şipoş Paul | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | M |
45 | Someșan Flavius | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | MS |
46 | Şoş Darius | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | MS |
47 | Stan Denisa | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
48 | Stan Paul | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
49 | Suciu Darius | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
50 | Titiu Andreea | Română | Şcoala Gimnazială - Iernut | - |
51 | Toncean Oana | Română | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
52 | Toth Szilard | Română | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | - |
53 | Trifan Paula | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | - |
54 | Turc Alex | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
55 | Varadi Stelian | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | M |
56 | Vîlcan Adrian Vasile | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
57 | Vița Cristian | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
58 | Vultur Tudor | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | MS |
59 | Zayzon Réka Orsolya | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | MS |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Ardelenu Alex | Română | Şcoala Gimnazială „Friedrich Schiller” | - |
2 | Barta-Zágoni Bernadette | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | I |
3 | Blaga Alexandra | Română | Colegiul Național „Unirea” | II |
4 | Bugnar Tudor | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
5 | Cerghizan Tudor | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | III |
6 | Culda Mira Teodora | Română | Şcoala Gimnazială „Augustin Maior” - Reghin | - |
7 | El-Sawy Omar | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | I |
8 | Florescu Alexandra | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | M |
9 | Fulop Ovidiu Ioan | Română | Şcoala Gimnazială „Augustin Maior” - Reghin | - |
10 | Furdui Ștefan | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
11 | Gorea Denisa Maria | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
12 | Hoffmann Isabella | Română | Şcoala Gimnazială „Friedrich Schiller” | - |
13 | Horga Ioana Amelia | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
14 | Hurubă Teodora | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | M |
15 | Lascau Alexandra | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
16 | Macarie Vlad | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
17 | Mărginean Georgiana | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
18 | Matei Teodora | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
19 | Moldovan Petra | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | - |
20 | Nagy Zsuzsa | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Dr. Bernády György” | III |
21 | Nașca Alexandru | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | MS |
22 | Nașca Mădălina | Română | Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” | - |
23 | Nemes Mara | Română | Şcoala Gimnazială „George Coşbuc” | M |
24 | Réman Attila | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
25 | Rus Ianis | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | M |
26 | Sandor Denisa | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | MS |
27 | Szász Réka | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
28 | Tompea Luca | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | M |
29 | Ujfalusi Ábel | Maghiară | Liceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin | M |
30 | Vajda Péter | Maghiară | Şcoala Gimnazială „Europa” | MS |
31 | Vasiu Andreea | Română | Şcoala Gimnazială „Europa” | - |
32 | Vlad Riana | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | MS |
33 | Vunvulea Ștefan | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Antal Szilard | Maghiară | Liceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin | - |
2 | Bălașa Ana Karina | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
3 | Benko Szilard | Maghiară | Liceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin | - |
4 | Cimpean Mara | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | M |
5 | Cindea Ana | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | M |
6 | Guta Razvan | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
7 | Kacsó-Chris Sándor | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | I |
8 | Kis Anita | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
9 | Mera Delia | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
10 | Moldovan Diana | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
11 | Mora Emma | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | III |
12 | Oltean Andrei | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
13 | Oprisor Mara | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | II |
14 | Pantea Mara | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
15 | Pirlea Bianca | Română | Şcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” | - |
16 | Pop Bogdan | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | MS |
17 | Pop Maria Alexandra | Română | Şcoala Gimnazială - Sâncraiu de Mureş | - |
18 | Șandru Kara Medeea | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | MS |
19 | Sipos Bogdan | Română | Şcoala Gimnazială „Dacia” | MS |
20 | Szilágyi Botond | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | MS |
21 | Toșa David | Română | Colegiul Național „Unirea” | MS |
22 | Trifan Petru | Română | Şcoala Gimnazială Nr. 1 - Luduş | - |
23 | Zurgalău Andrei Rareș | Română | Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” | - |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Anton Raluca Iris | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
2 | Ardelean Alexandra | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
3 | Boambă Ovidiu Vasile | Română | Colegiul Național „Unirea” | M |
4 | Borșan Alexandra | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
5 | Cristea Raul Alexandru | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
6 | Csegezi Zsombor | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
7 | Iliescu Alexia | Română | Colegiul Național „Unirea” | M |
8 | Lazăr Vlad | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
9 | Mikó Ágnes Anna | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | II |
10 | Popa Carla Diana | Română | Colegiul Național „Unirea” | M |
11 | Racoți Stelian | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | I |
12 | Șamșudean Larisa | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | III |
13 | Sikó Debora | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Ciuchina Szabo Raluca | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | I |
2 | Anca Georgiana Maria | Română | Colegiul Național „Unirea” | M |
3 | Balogh Sára | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
4 | Bora Dragos | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | MS |
5 | Budău Paul Angelo | Română | Colegiul Național „Unirea” | MS |
6 | Buzan Cătălina | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
7 | Chirilaș George Michael | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | MS |
8 | Conțiu Antonia Teodora | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
9 | Csetri Maria | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | II |
10 | Ghirca Daria Ioana | Română | Colegiul Național „Unirea” | M |
11 | Gliga Ecaterina | Română | Liceul Tehnologic „Petru Maior” - Reghin | - |
12 | Ilyés Boróka | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
13 | Lakó Anna | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
14 | Loghin Claudiu | Română | Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu” | - |
15 | Luca Alexandra Lorena | Română | Colegiul Național „Unirea” | M |
16 | Maiorescu Raul | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
17 | Maksai Alexia Raluca | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
18 | Nagy Zsófia | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
19 | Popa Andy Dacian | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
20 | Roşca Sabina | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
21 | Straff Amanda | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
22 | Suciu Denisa | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | III |
23 | Tatár Eduard | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
24 | Vlad Ioana Maria | Română | Colegiul Național „Unirea” | M |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Florea Ciprian | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | I |
2 | Fodor Orsolya Szilvia | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
3 | Jakab Etele | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
4 | Kiss Borbála | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
5 | Oprea Tereza Emilia | Română | Colegiul Național „Unirea” | M |
6 | Radu Darius Răzvan | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
7 | Robu Răzvan | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | II |
8 | Sîrbu Vlad | Română | Colegiul Național „Unirea” | M |
9 | Vultur Irina | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | III |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Creţa Emil Cristian | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
2 | Curta Dalia Alexandrina | Română | Colegiul Național „Unirea” | M |
3 | Horga Miruna Maria | Română | Colegiul Național „Unirea” | III |
4 | Kiss Diana Carina | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
5 | Kolman Silviu Alexandru | Română | Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu” | - |
6 | Macovei Raluca Ioana | Română | Colegiul Național „Unirea” | M |
7 | Mărginean Teodora Lavinia | Română | Colegiul Național „Unirea” | II |
8 | Scurtu Paul Ştefan | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
9 | Sonea Stefan | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | I |
10 | Urzica Teodora | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | M |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Burje Maria | Română | Colegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara | - |
2 | Clotan Andrei | Română | Colegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara | - |
3 | Costea Paula | Română | Colegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara | - |
4 | Damó Ferenc | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
5 | Feier Teodora | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
6 | Ferencz Dániel | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | II |
7 | Fodor Lehel | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
8 | Măcean Marius | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | III |
9 | Peţan Paul | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
10 | Popa-Müller Victor Dávid | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
11 | Purcar David Andrei | Română | Colegiul Național „Unirea” | I |
12 | Tant Rares | Română | Colegiul Naţional „Mircea Eliade” - Sighişoara | - |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Barabási Kincső | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
2 | Bran Evelyn Janette | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
3 | Comșa Răzvan Lucian | Română | Colegiul Național „Unirea” | I |
4 | Csetri Lehel Csongor | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
5 | Dodoși Alaxandra Raluca | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
6 | Gáspár Orsolya | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
7 | Ivácson Ingrid | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
8 | Kis Csenge | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | II |
9 | Kovács Andrea | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
10 | Lazăr Bogdan | Română | Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu” | III |
11 | Nagy Erzsébet | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
12 | Natea Maria | Română | Liceul Tehnologic - Iernut | - |
13 | Paşcanu Anca | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | - |
14 | Soțan Tudor Andrei | Română | Colegiul Național „Unirea” | - |
15 | Tămaș Gabriela | Română | Liceul Tehnologic - Iernut | - |
16 | Zalányi Eszter | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Fülöp Márton | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
2 | Köllő Magor | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | - |
3 | Szász Tamás | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
4 | Tenie Anda | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | I |
Nr. | Nume | Secţia | Şcoala | Loc |
---|---|---|---|---|
1 | Băcilă Vicențiu Damian | Română | Colegiul Național „Unirea” | MS |
2 | Barabás-Vincze Orsolya | Maghiară | Colegiul Național „Unirea” | MS |
3 | Biriș Victoria | Română | Liceul Tehnologic - Iernut | M |
4 | Hădărău Estera Adela | Română | Colegiul Național „Unirea” | II |
5 | Kristof István Levente | Maghiară | Colegiul Național „Unirea” | - |
6 | Marcu Ovidiu | Română | Colegiul Naţional „Alexandru Papiu Ilarian” | III |
7 | Nagy Stefan | Română | Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu” | M |
8 | Puskás Dávid | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
9 | Ruzsiczky Gusztáv | Maghiară | Colegiul Național „Unirea” | - |
10 | Șuta Giorgiana | Română | Liceul Tehnologic - Iernut | I |
11 | Szakács Zoltán | Maghiară | Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” | M |
M E CMinisterul Educaţiei
Târgu Mureș Colegiul Naţional „Unirea” România