sigla

Evenimente Colegiul Naţional „Unirea”

Bacalaureat complet 2014 (1)

Rezultatele complete ale Examenului de Bacalaureat sesiunea iunie-iulie 2014 de la Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş. Pentru a afla proba poziţionaţi mouse-ul deasupra calificativului / mediei. Tabelele se pot sorta după coloana Nume sau Media.

Nr.NumeABCDE-AE-BE-CE-DMedia
1Badiu Daria MariaE-RECREC10-101010
2Cîmpeanu Oana MariaE-RECE10-101010
3Kardos AnitaE-B2-B2-B2-B2-B2E9.80-10109.93
4Man CristianaE-RECE9.70-10109.90
5Toma Raluca MariaE-B2-B2-B2-B2-B2E9.80-9.90109.90
6Vultur OanaE-RECREC9.75-109.959.90
7Kozak David EduardE-RECREC9.85-9.70109.85
8Magos IstvánE-RECREC9.70-9.909.959.85
9Cernat DianaE-RECE9.80-109.709.83
10Pleşa RoxanaE-RECA9.70-109.659.78
11Pop Andrada PatriciaE-RECE9.35-10109.78
12Bondoc Alexandra GeorgianaE-RECE10-9.30109.76
13Solovăstru IoanaE-RECE9.30-10109.76
14Băceanu Carla AdinaE-RECE9.50-109.709.73
15Brustur DeliaE-RECE9.50-109.709.73
16Pop Ioana AndreeaE-RECE9.20-10109.73
17Bacali Maria AlexandraE-B1-B2-B2-B2-B2E9.70-9.809.609.70
18Rad EmanuelE-RECE9.30-9.80109.70
19Sărmăşan EmanuelaE-B2-B2-B2-B2-B2E9.40-9.70109.70
20Croitoru Antonela DeliaE-RECREC9.70-9.659.709.68
21Şeulean Andreea CosminaE-RECE9.75-9.309.959.66
22Moldovan Octavia LauraE-RECE9.40-109.559.65
23Runcan Andreea IoanaE-B2-B2-B2-B2-B2E9.40-109.509.63
24Sabău Ramona IlişcaE-B2-B2-B2-B2-B2E9.25-109.659.63
25Corbet-Nits Andrei AlexandruE-RECE9.80-9.709.359.61
26Cighir AncaE-RECE9.10-9.70109.60
27Moldovan Diana AndreeaE-RECE9.35-9.909.009.60
28Rusu VladE-B2-B2-B2-B2-B2E8.90-109.909.60
29Şanta VasileE-B2-B2-B1-B2-B2E9.25-9.909.659.60
30Ungur Mădălina MariaE-A2-B1-B2-B2-B2M10-108.809.60
Legendă Bacalaureat
E Experimentat
A Avansat
M Mediu
Î Începător
AB Absent
REC Recunoscut

Rezultatele Examenului de Bacalaureat sesiunea iunie-iulie 2014:

Descărcare PDF: Rezultate Bacalaureat 2014 pdf 102 descărcări
Descărcare XML: Rezultate Bacalaureat 2014 xml 102 descărcări

mecsigla M E N Ministerul Educaţiei Naţionale

facebook Facebook Like Colegiul Naţional „Unirea” Trafic Ranking