sigla

Evenimente Colegiul Naţional „Unirea”

Bacalaureat XII E 2014

Rezultatele Examenului de Bacalaureat sesiunea iunie-iulie 2014 pentru clasa XII E, specializarea Filologie, secţia Română, profil Uman, Bilingv Engleză de la Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş. Pentru a afla proba poziţionaţi mouse-ul deasupra calificativului / mediei. Tabelele se pot sorta după coloana Nume sau Media.

Nr.Nume ABCDE-AE-BE-CE-DMedia
1Badiu Daria MariaE-RECREC10-101010
2Buţu Andreea CarmenE-RECE7.65-6.808.407.61
3Cheţan Maria IuliaE-RECE9.20-9.709.009.30
4Cioată Cristina MarianaE-RECREC9.00-9.509.309.26
5Croitoru Antonela DeliaE-RECREC9.70-9.659.709.68
6Cula-Ţepeş Ingrid IasminaE-RECE9.10-7.807.808.23
7Damaschin Diana LuizaE-B2-B2-B2-B2-B2E9.00-9.409.809.40
8Dan Dănuţ IonuţE-B2-B2-B2-B1-B1A8.40-9.659.209.08
9Dascăl AnaE-RECE8.75-8.009.208.65
10Dicu Delia RoxanaE-RECE9.60-8.259.209.01
11Doboş CristinaE-RECE9.10-9.009.809.30
12Gherman Mădălina CorinaE-B2-B2-B1-B1-B1A8.90-8.609.759.08
13Ignat Bianca RuxandraE-B2-B2-B2-B2-B2A9.20-9.55109.58
14Kozak David EduardE-RECREC9.85-9.70109.85
15Luca Diana MădălinaE-RECE8.80-8.508.208.50
16Mariş AndreiE-B2-B1-B2-B2-B2A9.40-8.508.508.80
17Moldovan Roxana ElenaE-RECE8.40-9.709.009.03
18Molnar Anca AlexandraE-RECE8.40-7.109.408.30
19Nicoară MădălinaE-RECE8.40-9.259.809.15
20Petra Alina MariaE-RECE9.70-9.009.459.38
21Sabău Julia OanaE-RECE9.65-8.859.809.43
22Sand Carmen SoniaE-RECA7.50-8.009.008.16
23Sâmpălean AlessandraE-RECE8.90-7.609.108.53
24Sebeşteni Adriana LăcrămioaraE-B2-B2-B2-B2-B2A9.35-7.059.108.50
25Simon Ioana XeniaE-RECA9.30-8.709.609.20
26Suciu EusebiuE-B2-B2-B2-B2-B2E9.00-9.65109.55
27Şeulean Andreea CosminaE-RECE9.75-9.309.959.66
28Teşulă Maria GeorgianaE-B2-B1-B1-B1-B1A9.20-9.308.509.00
29Ţepeş Adelina MariaE-A2-B1-B1-B2-B1A8.40-9.759.209.11
Legendă Bacalaureat 2014
E Experimentat
A Avansat
M Mediu
Î Începător
AB Absent
REC Recunoscut

Distribuţia elevilor clasei XII E pe medii

Legendă medii Bacalaureat 2014
 Media peste 9.5 (6)
 Media între 9 - 9.49 (14)
 Media între 8.5 - 8.99 (5)
 Media între 8 - 8.49 (3)
 Media între 7.5 - 7.99 (1)
 Media între 7 - 7.49 (0)
 Media sub 6.99 (0)

mecsigla M E N Ministerul Educaţiei Naţionale

facebook Facebook Like Colegiul Naţional „Unirea” Trafic Ranking