sigla

Evenimente Colegiul Naţional „Unirea”

Bacalaureat XII A 2014

Rezultatele Examenului de Bacalaureat sesiunea iunie-iulie 2014 pentru clasa XII A, specializarea Matematică-Informatică, secţia Română, profil Real, Bilingv Engleză de la Colegiul Naţional „Unirea” din Tîrgu Mureş. Pentru a afla proba poziţionaţi mouse-ul deasupra calificativului / mediei. Tabelele se pot sorta după coloana Nume sau Media.

Nr.Nume ABCDE-AE-BE-CE-DMedia
1Apofăian RoxanaE-B1-B2-B2-B2-B2E9.00-109.009.33
2Aştelean RoxanaE-B1-B2-B2-B2-B2A8.40-108.358.91
3Avram Mihai TudorE-B2-B2-B2-B2-B2E8.85-9.909.409.38
4Bonta Vlad ValentinE-B2-B2-B1-B2-B2E7.90-109.409.10
5Buta Maria CătălinaE-RECE9.25-9.909.409.51
6Cernat DianaE-RECE9.80-109.709.83
7Cighir AncaE-RECE9.10-9.70109.60
8Cîmpeanu Oana MariaE-RECE10-101010
9Corbet-Nits Andrei AlexandruE-RECE9.80-9.709.359.61
10Costea BiancaE-B2-B2-B2-B2-B2E7.90-109.309.06
11Dulău Tudor MirceaE-RECE9.80-9.709.159.55
12Fărăgău Alin ClaudiuE-RECE7.40-8.709.358.48
13Hang Adela CristinaE-RECE9.20-9.708.659.18
14Magos IstvánE-RECREC9.70-9.909.959.85
15Maior DavidE-RECREC9.60-9.709.309.53
16Man CristianaE-RECE9.70-10109.90
17Mănişor Alexandru AugustinE-RECE7.80-9.609.508.96
18Moldovan Diana AndreeaE-RECE9.35-9.909.009.60
19Nyireştyan AndradaE-B2-B2-B2-B2-B2E9.45-8.659.809.30
20Oltean Mihaela SeptimiaE-RECE9.30-9.109.409.26
21Pop Andrada PatriciaE-RECE9.35-10109.78
22Pop Ioana AndreeaE-RECE9.20-10109.73
23Rad EmanuelE-RECE9.30-9.80109.70
24Rusu VladE-B2-B2-B2-B2-B2E8.90-109.909.60
25Sabău Ramona IlişcaE-B2-B2-B2-B2-B2E9.25-109.659.63
26Socol CătălinE-RECE9.00-108.209.06
27Solovăstru IoanaE-RECE9.30-10109.76
28Şanta VasileE-B2-B2-B1-B2-B2E9.25-9.909.659.60
Legendă Bacalaureat 2014
E Experimentat
A Avansat
M Mediu
Î Începător
AB Absent
REC Recunoscut

Distribuţia elevilor clasei XII A pe medii

Legendă medii Bacalaureat 2014
 Media peste 9.5 (17)
 Media între 9 - 9.49 (8)
 Media între 8.5 - 8.99 (2)
 Media între 8 - 8.49 (1)
 Media între 7.5 - 7.99 (0)
 Media între 7 - 7.49 (0)
 Media sub 6.99 (0)

mecsigla M E N Ministerul Educaţiei Naţionale

facebook Facebook Like Colegiul Naţional „Unirea” Trafic Ranking