sigla

Despre noi Colegiul Naţional „Unirea”

Elevi aniversaţi (mai)

Tabelul conţine lista elevilor aniversaţi în luna mai din Colegiul Naţional „Unirea”. Elevii care au ziua de naştere în ziua curentă, sunt evidentiaţi. Tabelul se poate sorta după coloana Zi, Nume sau Clasa.

Zi NumeClasaSpecialitateProfil
1Balmoş TeodoraXII AMatematică-InformaticăReal
1Marin Diana IzabelaVII AGimnaziu-
2Chibelean Andrei BogdanXI CŞtiinţe ale NaturiiReal
2Chiorean Vasile Daniel AClasă pregătitoare-
2Croitor Loredana MihalelaXII EŞtiinţe SocialeUman
2Magda Adrian SabinX DŞtiinţe ale NaturiiReal
2Răuţa Radu CătălinXI FŞtiinţe SocialeUman
3Barabás-Vincze OrsolyaXI BŞtiinţe ale NaturiiReal
3Cazacu MălinaV BGimnaziu-
3Dragotă Larisa AndreeaXI EFilologieUman
3Gábor Szabolcs AttilaXII BŞtiinţe ale NaturiiReal
3Ghiurca DianaXII EŞtiinţe SocialeUman
3Pastor AlexandraV AGimnaziu-
3Pastor CameliaV AGimnaziu-
3Tănase Bogdana MariaXII DŞtiinţe ale NaturiiReal
4Botezan LauraX DŞtiinţe ale NaturiiReal
4Curca Darius CătălinVIII AGimnaziu-
4Velcherean AndreeaX FŞtiinţe SocialeUman
5Chertes Rareş IoanV BGimnaziu-
6Csiki JohannaIII AClasă primară-
6Hărşan RoxanaIV AClasă primară-
6Pop Sabina IoanaVIII AGimnaziu-
7Almăsan Andreea MariaXII DŞtiinţe ale NaturiiReal
7Călugăr Raul BogdanX AMatematică-InformaticăReal
7Kis Gerlinda BoglárkaXI BŞtiinţe ale NaturiiReal
7Mariş Maria MădălinaXI CŞtiinţe ale NaturiiReal
8Lazăr RareşVI AGimnaziu-
8Pătruţ Mihai VIII AGimnaziu-
9Graur AdinaIII AClasă primară-
9Graur AncaIII AClasă primară-
9Mărginean Teodora LaviniaIX CŞtiinţe ale NaturiiReal
9Orban Daria AlexandraX FŞtiinţe SocialeUman
9Suciu Adrian ClaudiuIX EFilologieUman
10Arabadji Maria AndreeaI AClasă primară-
10Brumă CristinaX FŞtiinţe SocialeUman
10Herlea Alexandrina ValeriaX AMatematică-InformaticăReal
10Rusu BrigitaV BGimnaziu-
10Székely LorándXII BŞtiinţe ale NaturiiReal
11Boantă Raul ValentinIX EFilologieUman
11Pârvu Ştefan ViorelXI FŞtiinţe SocialeUman
12Tătar LuciaVII AGimnaziu-
12Trif Amalia MariaVI AGimnaziu-
13Blaga Sergiu FlorinX FŞtiinţe SocialeUman
13Blaga ŞerbanX AMatematică-InformaticăReal
13Dragnea Bianca AlisaXI CŞtiinţe ale NaturiiReal
14Berţa PaulX AMatematică-InformaticăReal
14Chivu Karina AndreeaVIII AGimnaziu-
14Creţa Codrin Nicolae MartinI AClasă primară-
14Pal Cristina DanielaXII CŞtiinţe ale NaturiiReal
15Sand Elena AndreeaIX CŞtiinţe ale NaturiiReal
15Savu Sergiu AdrianIX CŞtiinţe ale NaturiiReal
16Apofăian MaraXI FŞtiinţe SocialeUman
16Bucşea MariaX EFilologieUman
16Ceuşan Irina AlexandraIX EFilologieUman
16Chürtös Renatá BeatriceIX EFilologieUman
16Jákob AnnaXII FMatematică-InformaticăReal
16Sărmăşan Paul TiberiuVII AGimnaziu-
16Toth BlankaXI GŞtiinţe SocialeUman
16Tövissi Erik EndreX BŞtiinţe SocialeUman
17Şerbănaţi PatrickI AClasă primară-
17Şimon Ioana CorinaXI DŞtiinţe SocialeUman
17Vultur IlincaX AMatematică-InformaticăReal
18Baciu Vasile SimionXI CŞtiinţe ale NaturiiReal
19Ciuchină Sergiu AdrianIX EFilologieUman
19Cotoi Tudor IanisI AClasă primară-
19Hegyi Ervin AlexXII AMatematică-InformaticăReal
19Mureșan Radu PatricIX EFilologieUman
19Seyranyan LenaVI AGimnaziu-
19Sikladi Evelyn SzidóniaXII BŞtiinţe ale NaturiiReal
19Szász Krisztina MercédeszXI BŞtiinţe ale NaturiiReal
20Albert MárkXI GŞtiinţe SocialeUman
20Păltineanu Vlad AlexandruX DŞtiinţe ale NaturiiReal
21Ilovan Mara ConstantinaXII CŞtiinţe ale NaturiiReal
21Ionescu Amalia ElenaIX EFilologieUman
21Pálfi SzabolcsXII BŞtiinţe ale NaturiiReal
21Şincan AlexandruIII AClasă primară-
22Badiu Sara ElisaVII AGimnaziu-
22Kristof István LeventeXI BŞtiinţe ale NaturiiReal
22Maiorescu Anemona RebecaX DŞtiinţe ale NaturiiReal
22Nagy Dalma CsillaXII BŞtiinţe ale NaturiiReal
23Străchinescu Simina ElenaXI DŞtiinţe SocialeUman
24Borz Mara Elena AClasă pregătitoare-
24Gherman Filip MarianXII AMatematică-InformaticăReal
24Natea Oana TeodoraX FŞtiinţe SocialeUman
24Păcurar Claudia DenisaXII DŞtiinţe ale NaturiiReal
24Pop Vlad SilviuV AGimnaziu-
24Vlad AlexandruI AClasă primară-
25Petcu Alexandra CarinaIX AMatematică-InformaticăReal
25Suciu Jenica DaianaX CŞtiinţe ale NaturiiReal
25Szöcs RolandI AClasă primară-
26Creţu Andrei VladXI FŞtiinţe SocialeUman
26Kovács RenátaX BŞtiinţe SocialeUman
26Laslo LaraIII AClasă primară-
26Péter Timea IzabellaIX EFilologieUman
26Suciu MariaIX BŞtiinţe ale NaturiiReal
26Tordai Dóra EszterXI GŞtiinţe SocialeUman
27Farcaş MariaXI AMatematică-InformaticăReal
27Popa Andreea ElenaII AClasă primară-
27Popescu George OctavianX EFilologieUman
28Dobreanu RaduXII AMatematică-InformaticăReal
28Kötő Rebeka IzabellaX BŞtiinţe SocialeUman
28Moldovan Denisa AndreeaX FŞtiinţe SocialeUman
29Baranyai KingaXII FMatematică-InformaticăReal
29Coman ClaudiuX AMatematică-InformaticăReal
29Vajda Ingrid EvelinVI AGimnaziu-
30Keszeg BoglárkaX BŞtiinţe SocialeUman
30Oprea Robert TudorVI AGimnaziu-
31Purcar David AndreiX AMatematică-InformaticăReal
31Vulc Răzvan CristianIV AClasă primară-

Numărul elevilor aniversaţi în luna mai din Colegiului Naţional „Unirea” este 109.


mecsigla M E N Ministerul Educaţiei Naţionale

facebook Facebook Like Colegiul Naţional „Unirea” Trafic Ranking